Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valahogy ki lehet küszöbölni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy ki lehet küszöbölni a korai magömlést?

Figyelt kérdés

Sajna a kamaszkori sürgetett maszturbálás (vagy legalábbis szerintem ez az oka) azt váltotta ki belőlem hogy petting közben is elvélvezek.

Szerencsére a barátnőm ebből még semmit nem vett észre mert nem feküdtünk még le de nem is akarom hogy rájöjjön.

Mit kéne csinálnom hogy ne élvezzek el ilyen könnyen?


2008. dec. 1. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem feküdtetek le, akkor elárulom, hogy a pettingnek az a célja, hogy elélvezz. Szóval nincs itt gond.
2008. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen de nekem úgy is "sikerül" hogy ő hozzám sem nyúl.

Általában akkor szoktam elmenni amikor haallom és látom hogy majdnem elélvez!

2008. dec. 2. 07:33
 3/4 anonim ***** válasza:
próbáld ki azt, hogy amikor magadnak csinálod, akkor sokáig elhúzod, és akkor hátha vissza tudsz állni a normális kerékvágásba.
2008. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A korai magomles megelozesenek a titka, hogy aznap verd ki magadnak 1-2szer, sokkal tobbet fogod birni a csajoddal,ez garantalt, nekem bejott ;) :)
2008. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!