Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretem a barátom mégsem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátom mégsem kívánom a szexet és nem is tud semmivel felizgatni Miért van ez?

Figyelt kérdés
2éve vagyunk együtt van egy 5 hós kisfiunk! Szeretem van nőknek valami ajzószer mert nem akarom elveszíteni! És azt sem hogy megcsaljon!
2008. dec. 1. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 éve vagyunk együtt, a kisfiunk 8 hónapos. Ugyanez van nálunk is. Én is szeretem, de ritka, amikor fölizgulok. Valahogy ennek nincs köze a szeretethez. Az az igazság, hogy valami másra vágysz szerintem, ahogy én is. Jajj, nem úgy értem, hogy másik férfira, hanem más szituációkra. Én például a spontán dolgokat kedvelem, pl. elképzeltem, hogy mosogatás közben hirtelen "elkap", és csókolgatni kezd... ááá, nálunk nincs ilyen. Pedig jó az ágyban, jó pasi is... ki érti ezt?!
2008. dec. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kisbaba van, és fél év után ma éreztem először, hogy vágy van bennem. Gondolom a hormonok még dolgoznak.
2008. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Mink 11 éve vagyun keggyütt.A lányunk 10 hónapos,e´s most kezd helyre állni a szexuális életünk.Eddíg megtudom számolni a 2 kezemen hogy mennyit szeretkeztünk...
2008. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike! mindenki
2008. dec. 2. 08:59




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!