Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem akarja hogy befejezz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja hogy befejezzem amit elkezdtem, és miért nem fekszik le velem pedig tudja hogy nagyon szeretném?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm 6-án lesz 3 hónapja.

Ő már nem szűz én még az vagyok.

Aludtunk többször is együtt de most jön a turpisság:)

Ha a kezem ha a nyelvem használom mindíg mielőtt elmenne leállít!

Én már nagyon szeretnék vele lefeküdni de ő még mindíg nem és ezzel nem is lenne baj de az előző barátaival sokkal hamarabb lefeküdt.

még az elsővel is csak 1 hónapig várt.

aztán valameilykel csak 1 napig és ez nekem nagyon szarul esik.

Azt mondja hogy szeret mert még egy barátjától se kapott ennyi szeretet meg amúgyis miért lenne még velem ha nem szeretne mert nem vok vmi helyes pasi és ő is megmondta hogy nem a külsőm miatt van velem hanem mert több szeretet kap tőlem mint eddig az összes barátjától együttvéve.

Nem vagyok kövér se meg csesznye se mert 13 éven keresztül sportoltam.

Kajakoztam fociztam bicigliztem,szertornáztam szóval izmos vagyok de body-s alkat mert azokat a szarokat én nem szedem.

Amikor megkérdezem tőle hogy miért nem csak egy egyszerű nemtudom a válasz!

És néha nagyon elkeseredek hogy vajon miért nem akar velem lefeküdni:(


2008. dec. 1. 10:42
 1/8 Srapnel ***** válasza:
100%
Figyelj, mi sem tudjuk megmondani, ha még ő maga sem tudja. Elképzelhető, hogy annyira azért mégsem tetszel neki, hiába vagy sportos. Lehet, nem kíván. Ez nem a Te hibád, ez pech. De az is lehet, hogy még nem készült föl rá, az sem a Te hibád. Minden esetre tőle tudhatod meg.
2008. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy a válasz... Nő...

Vagy kapd el, hogy mi az ok, és előre szögezd le, hogy a "csak", "azért", "mert" nem elfogadható.

2008. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és megpróbálom kifaggatni de ha elkezdem kérdezgetni egy idő után valameilykünk ideges lesz.

Általában én:D

2008. dec. 1. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem neki, hogy tényleg nem tud válaszolni, mert maga se tudja. Pl lehet, hogy a másik kettőt megbánta, mert korai volt, vagy legalábbis volt olyan rossz élménye, amit magának se vallott be, hogy rossz volt, és csak tudat alatt örül, hogy most jobban bánnak vele, és meg szeretné adni a módját. Vagy sok féle magyarázat lehet, de szerintem ez alapvetően pozitív, mert azt jelenti, hogy érzelmileg többet jelentesz neki, mint az eddigiek, és jól fel akar készülni. De bárhogy van is, ne magadban keresd az okát, fogadd el, hogy így van, és ha szereted, legyél türelmes és várd ki. Biztos jó lesz...
2008. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért nincs együtt már az előző barátjával mert hamar oda adta magát és veled nem szeretné elsietni.
2008. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Remélem hgy az utolsó két kommentelőnek van igaza:)

Köszönöm szépen a válaszotokat.

2008. dec. 2. 07:23
 7/8 A kérdező kommentje:

A helyzet változatlan:-(

Egyre elkeserítőbb a dolog:-(

Mindíg amikor elélvezne leállít,és mindíg ugyan az a válasz.

Már a múltkor vmi idegroham vagy nem tudom mi jött rám.

Zsibbadtak a fogaim beleütöttem 3 mat ököllel a garázsba erre ő kijött átöleltem elkezdtem zokogni és közben majdnem összecsuklottam kétszer.

2008. dec. 17. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
túlreagálod...azt fogja hinni csak erre kell neked az ilyen rohamaid miatt szóval sürgősen változtass a viselkedéseden
2009. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!