Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Három éve házasodtunk össze a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három éve házasodtunk össze a feleségemmel gyerekünk még nincsen és az utóbbi másfél évben igen szegényes a nemi életünk. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Három éve házasodtunk össze a feleségemmel gyerekünk még nincsen és az utóbbi másfél évben igen szegényes a nemi életünk. Nagyon sokszor leültünk és megbeszéltük a problémát és utána sem változott semmi. Ha viszont nagyritkán eljön az a nap,hogy szeretkezünk,akkor pillanatok alatt vége amit én nem szeretek mert a párom pik-pakk lerendez és kész is minden.Pedig én nem egyszer mondtam neki,hogy nem szeretem a tizeöt húsz perc és kész a szex ,de mintha a falnak mondtam volna. Azt is észrevettem,hogy a párom nem szeret a szexben sok sok mindent csakis két pózt a misszionárius és a lovaglót,de semmi egyebet nem szeret és ezek kissé unalmasak már. Nagyon maradi fiatal nő létére. Semmi fantáziája nincsen. Ha kézzel is csinálja ami nagyritka akkor ,hogy tovább élvezzem nem engedem el magam,hogy élvezhessem a kényeztetést és ilyenkor is felhúzza magát,hogy miért tartom vissza mert elfáradt mindkét keze. A legtöbb esetben is ha a számmal kényeztetem,akkor ő nem viszonozza. De azt mondja,hogy szereti ha együtt vagyunk. Sajnos ezt elhinni neki már nem tudom,hiszen a ritka szeretkezések nem ezt mutatják. Mindkettem egészségesek és fiatalok vagyunk és ez nem természetes,hogy ritka a szeretkezés. Mit tanácsoltok?
2008. nov. 30. 22:18
 1/3 anonim válasza:
100%

Az egy dolog hogy Ő lerendez Téged, de mi a helyzet fordítva? Mert ahogy leírtad a dolgokat, én úgy látom-persze lehet tévedek- hogy a párod inkább szeretetből van veled, mintsem hogy vágyait kielégítése.

Hallottam már olyanról, hogy mivel a nőnek ritkán volt orgazmusa, inkább úgy volt vele, hogy gyorsan tudjuk le és akkor nincs semmi gond.

Mivel szeret Téged nem utasít vissza, de lehet benne van egy csalódottság és dac, (mivel a férfiaknak egyszerűbb elélvezni)amiért ő lemarad, és talán ezért húzza fel magát.

Szerintem ha igyekszel minél többet kényeztetni, előbb-utóbb viszonozni fogja. Az legyen a lényeg hogy egymásnak örömet okozzatok, és így egy idő után nem fogja úgy gondolni hogy elvárás hogy "lefárassza kezeit", hanem örül hogy örömet okozhat Neked, cserébe a te jóságodért:)

2008. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát nem lehet könnyű, hisz a Te igényeid egészen mások, mint a párodé. 3 lehetőség van. az 1ik, hogy fokozatosan rávezeted a több és minőségi szexre..ami elég nehéz feladat lesz szerintem, de nem lehetetlen.. a másik, hogy elfogadod, beletörődsz az igényeibe... a harmadik pedig ha végképp nem jó neked ez így, nem marad más, mint a válás
2008. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, mintha a férjem írta volna a soraidat... detto, nálunk nagyon hasonló a helyzet. Én ellennék hetekig is szex nélkül, bár vannak fantáziáim, valahogy ha fáradt vagyok, /8 hónapos gyereket nevelek/, jobban esik az alvás nekem, mint a szex. Mi 7 éve vagyunk együtt, sosem volt rendben minden szex téren. A párom szerint legalábbis. Szerintem rendben van nálunk minden. Egyszerűen ő többször kívánja, mint én. Ő is ugyanúgy visszafogja a dolgot a végén, ahogy Te is írtad. És igen, engem is dühít. Mert ez olyan nekünk, nőknek, mintha nem lenne jó a párunknak, amit csinálunk. Szerintem próbáld meg megtudni a feleségedtől, hogy mire vágyik, van-e valami , amit szeretne még a szexben... ezt azért írom, mert nekem is lennének apróbb kis igényeim, /pl. combsimizés, vagy nyakcsókolgatás/, amit nem kapok meg, vagy csak ritkán. Lehet, hogy itt van a kutya elásva, csak próbáljatok beszélni róla! Hátha beválik.
2008. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!