Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nekem az a problémám, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem az a problémám, hogy ha a barátnőm megcsókol vagy ha valami olyan témáról beszélünk, a "főnök" vigyázzba áll és ha társaságba vagyunk ez kellemetlen. Mit tegyek? (25 éves vagyok)

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bő farmer. Tenni nem sokat tudsz, inkább örüljetek neki.
2008. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Lol, 25 évesen még ilyeneken problémázol? Nőj föl a korodhoz, tudod, ez természetes, és az a gáz, ha nem történik valami hasonló, bár inkább csak impotenciának hívják.
2008. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

próbáld lefelé berakni az alsógatyádba:D v ha boxert hordasz válts valami szorosabbra. v üljön az öledbe a barátnőd:D

v esetleg szexeljetek előtte annyit h már ne legyél olyan "érzékeny":D (én a legutolsóra szavaznék:D)

2008. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bár én lány vagyok, de közvetve van tapasztalatom ezzel, mert a párom is így van ezzel. Általában szűk alsónadrágot hord, mert ugye a boxer egyáltalán nem szorítja le, na meg általában maga elé húz:) vagy ha asztalnál ülünk és más nem látja, ráteszi a kezem, amitől én is nagyon beindulok.

jah és a kabátja is van olyan hosszú, h eltakarja.

DE ez nem baj! Én annyira imádom, amikor pl egy boltban megcsókolom és magához húz és érzem, h kíván! És persze ez otthon még szabadabban működik,de ez természetes!

2008. dec. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!