Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 10 éves korom óta van magömlés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éves korom óta van magömlésem rendszeresen, de még sosem vertem ki. Lehet belöle gondom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs türelmem, és nem is érzek abban semmi izgatót, hogy föl le húzogatom. Ráadásul a bőröm is feszül és ez gyakran fáj, így általában más módszereket használok.
2008. nov. 30. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

hát az attól függ,h lehet-e belőle gondod,h mennyi idős vagy...

bár eléggé értelmesen fogalmaztál,szval sztem nem vagy már olyan fiatal,akkor viszont lehet el kéne menned dokihoz,azzal,h feszül ha fel-le húzogatod..

ha meg nem találsz örömet abban,h maszturbálsz,akkor keress egy partnert! :)

2008. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

szia. nem lehet belöle gondod.én is más módszereket alkalmazok. / pl: lány, lányok, nö, asszony /

viszont ha már elmultál 11 éves,vigyél be egy kis változatosságot a nemi élatedbe....ennyi...

2008. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

szia. az első váloszadónak megjegyzés.

maszti= nö, önkielégítés= férfi...ennyi...

2008. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó válaszolónak: egy baromság amit írtál, az önkielégítés = maszturbálás mindkét félnél, ki hogy nevezi..

Kérdezőnek: ha gyakran feszül és fáj, akkor valószínűleg fitymaszűkületed van. Ezt rutinműtéttel gyógyítják, javaslom neked, hogy azonnal kezeltesd, nincs ebben semmi gáz.

2008. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
azt mondd hogy feszül a bőr ez sztem fityma szükület menny el orvoshoz mindenképpen
2008. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!