Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik póz a legjobb, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik póz a legjobb, ha nehezen megyek el?

Figyelt kérdés
régen elmentem, de most nem sikerül, milyen pózban csináljuk, hogy valahogy sikerüljön?
2008. nov. 30. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a lovagló póz erre a legjobb (amennyiben nő vagy), mert ott pontosan be tudod magadnak lőni a behatolás mélységét, plusz a csiklód is rengeteg ingert kap.
2008. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, nő vagyok!
2008. nov. 30. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
kutya
2008. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a misszionárius is alkalmas erre az előzőeken kívül, ha jól felhúzod a lábad, és a csípőd alá raksz párnát :)
2008. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is egyénenként változó, nekem pl. csak misszionáriusban sikerül egyelőre :)

De azt mondod, régen el tudtál menni, akkor hogy volt?

2008. dec. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
régen miden módon sikerült. úgy emlékszem. lehet, hogy ez lelki erededű, de rossz hogy már sokadszorra nem ment, és nem tudok megoldást. az aktus után nagyon frusztrált vagyok.
2008. dec. 2. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Erre sajnos nem tudok forgatókönyv-szerű tanácsot adni, csak, hogy próbálkozzatok, kísérletezzetek, váltogasságtok a pózokat, és előbb-utóbb megtaláljátok... Addig is, hogy kevésbé legyél frusztrált, bár tudom, az nem ugyanaz, de jobb híján, egyelőre megoldhatjátok másképp is, hogy Te is el tudj élvezni aktus előtt/után...


Én az első 4 évben (ezalatt egyetlen pasival voltam) nem tudtam elmenni sehogysem. Pontosabban hüvelyi orgazmusom nem volt. És amíg nem is tudtam, hogy lehetne (mert a nők 2/3-ának nincsen hüvelyi orgazmusa állítólag), addig nem is nagyon zavart. A következő pasimat viszont igen, és ő nagyon a szívén viselte, hogy én is el tudjak menni szeretkezés közben. Én ugyan nem hittem, benne, de ráhagytam, és addig-addig próbálkozott mindenfélével (behatolási szög, pózok, tempó váltogatása, stb.), amíg egyszer csak sikerült. Hát én lepődtem meg rajta a legjobban. De nekem a mai napig csak misszionáriusban megy, de a mostani párom is ezt már nagyon jól tudja, és figyelembe is veszi :) De tényleg szerintem ez teljesen egyénfüggő, hiszen azért valamennyire hasonlítunk, mert mindannyian nők vagyunk, de nincs két egyforma anatómiai felépítésű nő. Próbálgatni kell, hogyan, milyen pózban érzed a legjobban, legintenzívebben... Ennél többet sajnos nem tehettek. Viszont ne legyél görcsös, ne "kergesd" az orgazmust! Nekem 2 hónap alatt sikerült, szerintem az az előtte levő 4 évhez képest nagyon gyors eredmény.

2008. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban az jött be amikor én vagyok alul és a barátom 2 vállára teszem a 2 lábam:)Próbáld ki.
2008. dec. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!