Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A Durex vibrációs gyűrű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Durex vibrációs gyűrű mennyivel nagyobb élvezetet ad?

Figyelt kérdés
Próbáltátok már? Mik a tapasztalatok? És ha a barátom XL-es óvszert használ akkor is felmegy majd rá?
2008. nov. 30. 11:05
 1/4 anonim válasza:
100%
Egy ismerősöm próbálta. azt mondta, hogy nem volt jó. Nem volt kellemetlen, hanem inkább nem éreztek belőle semmi, legalábbis keveset.. Szerintem valamilyen szinten állítható, theáv gondolom, hogy fel fog menni az XL-es óvszerrel is.
2008. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én prbáltam, nekem nagyon szuper volt, imádom! (Nő vagyok.) Nem állítható. Ha nagyobb méretű a srác, lehetséges, hogy szorít majd neki. Ki kell próbálni.
2008. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbáltam,jó nagyon,de ennyiért szexshopban kapsz rendes vibráló péniszgyűrűt,ami örök,mert cserélhető benne az elem!Inkább azt ajánlom!
2008. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy nem olcsó, én jobbat vártam. Jobban bizseregsz, de semmi exrta. A párom meg alig érezte, a gyűrűs része gumiból van, úgyhogy vmennyire nyúlik. Még egyszer nem vennénk, szerintem próbáljatok ki inkább mást.
2008. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!