Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire jönnek be a nőknek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jönnek be a nőknek a szőrös férfiak?

Figyelt kérdés
Sajnos elég szőrös vagyok. Mindenhol. Mennyire zavarja a nőket egy szőrös pasi? Fütyi- és heretájék természetesen fazonosra vágva ill. szőrtelenítve, hónalyban sincs, de a mellkasomrol egyszer gyantáztattam le... hát leginkább az ellenségeimnek kivánom. 3 napig szép is volt utána viszont mikor elkezdett nőni akkor ugy néztem ki, hogy reggel arcot is háttal a tükörnek mostam.
2008. nov. 30. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a pont az jön be, ha valaki szőrös. Persze azért fanszörzet ne legyen.
2008. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
nekem abszolút nem jönnek be a szőrös pasik
2008. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem zavar, ha egy férfi szőrös. Nekem az olyan férfias. Egy csupasz mellkas kisfiús nekem. Én soha nem kérném a barátomtól, hogy gyantázza le a mellkasát, vagy a hátát. Én szeretem őt, nem akarom kínozni.
2008. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

engem sem zavarna, ha a barátomnak szőrösebb lenne az átlagnál a mellkasa vagy a háta..sőt,a nagynénimnek pont ilyen barátja van...de én is nagyon kedvelem őt,és ettől még ő helyes szerintem.5éve együtt vannak..

szóval szerintem ez olyan izlés-függő,mint hogy a pasiknak bejön-e a megereszkedett mell...van,aki csak a feszeset szereti,de van aki azt mondja,inkább legyen fogdosható és nagy,mint hogy kicsi és feszes..:)

és ebbe beletörődik mindenki,csak úgy mint ebbe a szőrösség-dologba.szerintem:)

16lány.

2008. nov. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejön, ha szőrös a férfi, bár számomra nem ez a lényeg, hanem a belső tulajdonságok. A fenét sem érdekli a szőr, ha szeretem.
2008. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
szerintem férfias a szőrös mellkas..én imádom ;) a csupasz pasiktól meg egyenesen rosszul vagyok ..
2008. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is szőrös. Én csak azt az egyet nem tudom elviselni, ha vki a hátán is szőrös. Attól rosszul vagyok. Szerencsére az én párom nem ilyen, de neki is, a hátán kívül mindenhol szőr van. Szerintem édes. Én nagyon szeretem:)
2008. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Én szerintem csak a szőrös pasi a pasi :)

A csupaszokat nem szeretem.

Szóval engem nem zavar :)

2008. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
a farszőrön és a hátszőrön kívül minden jöhet:]
2008. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Na én meg pont a csupasz csigától megyek falnak. A hátán ne legyen már ha nem muszáj, de a fütyi és a heretájék... hát... vérciki hozzábújni egy óvódáshoz. Ja, és az én fogam érdekes mód így sem megy tele szőrrel...
2008. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!