Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én kielégitem a párom orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kielégitem a párom orálisan, habár ő nem kérte, és azt mondja, hogy nem is kell csinálnom, ha nem akarom. Viszont az fel sem merült, hogy ő engem kielégitene igy. Pedig ki szeretném próbálni. Megmondjam neki, vagy utaljak rá?

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Utaljál rá nyugodtan. Nem lehet gondolatolvasó, hogy minden jelzés nélkül tudja, te mit szeretnél. Bár azért ezt sejthetné. :)
2008. nov. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
mond meg, utalások nálunk semmit sem érnek...
2008. nov. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először utalj, és ha nem jön be, mondjad. De ne kövesd el azt a hibát, hogy számonkérően mondod (mintha az utalást már megértette volna). Úgy mondd, mintha először jutna eszedbe.
2008. nov. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint pontosan tudja a leányzó, hogy meg kéne tennie a dolgot - persze, a szex és a szerelem nem egy bolt, aminél ha ad valamit, akkor kap is, ez nem törvényszerű. Azzal próbáljon operálni, hogy mi is lehet a baja ezzel, beszélgessen el erről a dologról.

Lehet, hogy csak én kombinálok, viszont az esetek többségében szerintem ez a gond.


-Sallay Doktor úr

2008. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Amúgy én vagyok a leányzó és ő a fiú :)

Köszönöm a válaszokat, már megbeszéltük a dolgokat és kiderült hogy már gondolt rá, csak nem tudta hogy hogy reagálnék rá. Hát érdekes.:)

2008. dec. 3. 22:11




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!