Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Próbálta a csiklómat ingerelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálta a csiklómat ingerelni de egy idő után hiába éreztem hogy közel vagyok olyan érzésem támadt mintha elzsibbadt volna a csiklóm és utána eléggé érzékeny lettem odalent. Miért nem jön össze? Elrontunk valamit? 19L

Figyelt kérdés

A nedvességgel nem volt gond. A pisilős érzés többször is előjött. Persze nem sikerült elmennem, mint eddig sosem (ha magamnak csinálom sem) de nem adtuk fel egyhamar (azt hiszem kb. egy órán át próbálkoztunk). /egyéb okok miatt behatolásról nem lehetett szó kézzel sem, a nyelve meg hamar elfárad... de az érzelmekkel nincs gond, nincs szorongás sem más egyéb, jó ideje ismerjük egymást/ Másnap ha odanyúlt fájt. Ilyen még sosem történt bár nem is tudtunk/tudunk eleget együtt lenni. Mi lehet a megoldás?

Köszi hogy végigolvastátok és köszi előre is a válaszokat!


2008. nov. 29. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Először arra kéne rájönnöd, magadnak hogyan jó... utána megmutatod...
2008. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ de nem az orgazmus hiánya zavar, így is jó vele és bízok benne hogy előbb-utóbb az is sikerül majd. Ezt csak azért írtam le hogy jobban képben legyetek.

Engem inkább az érdekel miért volt az a zsibbadós érzés és hogyan kerülhetnénk el a másnapi fájdalmat, ill. az miért volt?

2008. nov. 29. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

A fájdalom azért volt mert nem voltál elég síkos...

A zsibbadtság pedig inkább a túlérzékenység miatt szokott lenni. Ne félj, egészséges vagy :)

2008. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébiránt szerintem mond neki, hogy nyalja a csiklódat, de csak úgy, hogy ne érjen hozzá az állával, mert esetleg ha megszúr bezavar.

Nagyon fontos lenne, hogy elmenj te is, mert ez fontos a kapcsolatotok miatt! Csak magadnak csináld, használj síkosítót (ne szappant!) és csináld úgy, hogy neked legalább egyszer jó legyen, hogy tudd, mi felé kezdesz el közeledni a "végéhez"!

2008. nov. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Elősör ismerd ki magad, hogy hol, mikor vagy pont ott,majd oszd meg ezt vele is, és vezetve próbáld elérni ugyanazt a hatást, mint mikor egyedül vagy.

Kisebb játékokkal még izgalmas is lehet.

2008. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A zsibbadás és a másnapi rossz érzés is attól van, hogy túl sokig csináltátok, vagy túl erősen, vagy túl szárazon (közben is kiszáradhatsz, akár csak egy kis időre is).


És azért nem sikerült, mert még gyakorlatlanok vagytok. Szerintem mindenütt fedezzétek fel egymást: nem csak ez a kis terület létezik egy lányon :-) - és a többi is nagyon érzékeny tud lenni, majd meglátod. Lehet egymást ölelni és csókolni is közben...

2008. nov. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A zsibbadás, érzékenység attól lehet, ha erősen csinálod, és hosszasan. A fájdalom attól, ha nem elég nedves és ettől kidörzsölődik, illetve ha túl közvetlenül ingerled. Nálam is előfordultak már ezek a "tünetek" és arra a következtetésre jutottam, hogy ezek lehettek az okai.

Próbáld ki, hogy ingerlés közben időnként összehúzod az izmaid, ettől intenzívebben érzed a csikló ingerlését. Használj síkosítót is. Legjobb azonban ha a párod orálisan kényeztet, esetleg az ujjacskáit is használva a hüvelyedben :) Azt tanácsolom, egyedül is próbálkozz és tapasztald ki, mi hogyan jó, majd oszd meg tapasztalataid a pároddal. Ha végképp nem jön össze az orgazmus, irány a fürdőkád! Csavard le a zuhany fejét, állítsd alacsony erősségűre a víznyomást, ill. kellemes hőmérsékletűre, majd irányítsd a vizet a csiklódra (a hüvelyedbe ne kerüljön víz!). Garantált az orgazmus :)

2008. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!