Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan nyalhatnék még jobban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyalhatnék még jobban?

Figyelt kérdés

Lányok, hogyan szeretitek a nylást? Az a gondom, hogy a párom már láhatóan unja, pedig próbálok kreatív lenni... 6 éve vagyunk együtt, de láthatóan már nem élvezi annyira a nyalást. Szeretnék neki újra olyan örömöt okozni, mint régen!

Lányok, ha van olyan technika, amit imádtok, kérlek írjátok le! Ha csak álmodtok valamiről, az is jöhet. Előre is köszönöm!


24/f


2008. nov. 29. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ajánlom a mentolos cukrot:)lehet bejönne neki... próba szemcsere
2008. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
háát.. a párom a felpörgetésem érdekében vett egy ciklóizgató segégeszközt..hűű.. hatalmas orgatmusom volt tőle.. és ráadásul annyira sokáig érzékeny maradt még a csiklóm, h utána,amikor a párom orálisan kielégített, újra akkor egésztestemben remegős, sikítós orgazmusom volt, hogy hűű..:) nagyon örültem a meglepetésnek..és a hálám sem maradt el ;)
2008. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

:)

A google-ben elég jó leírásokat lehet találni ilyen témákban, szerintem érdemes lecsekkolni.


Nekem az a taktikám, hogy a nyakától indulok lefelé és közben az összes erogén zónáját ingerlem, nyalogatom, csókolgatom.. Majd amikor leértem az alhasához, rátérek a combjaira, közben a kezemmel érzékien simogatom a másik combját, a melleit, a hasát. Szóval comb belső oldalát végigcsókolgatom, majd tovább a puncija felé, de nem kezdem el nyalni, csak a hajlatig megyek... körbecsókolgatom a punciját, aztán nagyon óvatosan megnyalom a csiklóját.. A többi fantázia kérdése.


Izgasd minél jobban és húzd egy kicsit a nyalakodást, majd amikor látod, hogy élvezi, akkor kezdj el finoman a lényegre térni.


Legalábbis nálunk ez a nyerő taktika. Legyél kreatív, változatos és figyelj a reakcióira.. Érdemes a neten ovasgatni, mert vannak jó leírások.


Sok sikert! :)

2008. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Odaadással, átéléssel, élvezd amit csinálsz, ne görcsölj. Használd a kezed is. Mi is 6 éve vagyunk együtt, de ha oda kerül a sor 2 perc alatt eljuttatom a csúcsra a nőt.
2008. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!