Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szörnyen hamar nedvesedek be....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyen hamar nedvesedek be. Volt barátom szerint ezt a pasik ki fogják használni, tehát hanyagolni fogják az előjátékot. Ez mennyire lehet igaz?

Figyelt kérdés
Fiúk válaszaira vagyok kíváncsi!
2008. nov. 29. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De csak az olyan fiúk, akik nem értenek a nőkhöz:D
2008. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátod kamuzik. Semmi gond. Nagyon izgató, ha látszik, hogy nedves egy bugyi. Attól még nem fog senki üvöltve gerincre vágni, az illedelmes fiúk tudják, mennyi ideig kell becézgetni egy lányt, hogy hangulatba jöjjön...
2008. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a volt barátod szerintem fogja be, ez hülyeség...
2008. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 megmondom ***** válasza:
Ha olyan a pasi aki csak azzal foglalkozik, hogy neki jó legyen, elképzelhető.Engem személy szerint nagyon izgat ha látom, hogy szeretik amit csinálok és ennél jobb visszajelzés nem is kell! ;-)
2008. dec. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!