Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Izgatni szeretném a prosztatám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgatni szeretném a prosztatámat hogy csináljam? Nincs barátnöm

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 17:02
 1/2 anonim válasza:
95%
Nos először is, alaposan moss kezet, körmök legyenek rövidre vágva(nehogy megsértsd magad)végy magadhoz némi sikosítót, de megteszi a babaolaj vagy bármilyen testápoló is. Először inkább csak egy ujjal nyúlj fel, majd ha simán megy lehet kettővel is. A prosztatát könnyun megtalálhatod, ha erekciód van akkor a végbélnek a "hasad" felöli részén találod, tulajdonképpen a pénisz meghosszabított, testen belüli alján van. Igy leírni kicsit bonyolult, de sztem meg fogod találni:-)Aztán már kedvedre izgathatod, masszírozhatod, bajod nem lest tőle, persze a normális kereteken belül:-) Kis gyakorlással és persze ha neked is bejön a dolog, akkor orgazmust is el tudsz érni úgy, hogy a péniszedhez hozzá sem érsz.Azért sztem elsőre nem biztos hogy úgy lesz ahogy elvártad vagy megálmodtad, de idővel kialakul. Remélem tudtam segíteni:-)
2008. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

17:54 !

Engem is érdekel ez!Még csak néhányszor próbáltam,a gyenge masszirozás nem jött be,de ha erősen odanyomtam az újjam,és végighúztam rajta,már majdnem elsűlt a műszer!

Kérdezném hogy nem árt annak a mirigynek a drasztikus nyomkodás?

2010. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!