Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Erekció alatt kicsit lefelé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erekció alatt kicsit lefelé "görbül" a péniszem, nem teljesen egyenes. Ez visszataszító a lányoknak? Lehet valamilyen hátránya szeretkezésnél?

Figyelt kérdés
2007. dec. 17. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem visszataszító.Úgy ah nálunk az egyik mell kisebb mint a másik,úgy nálatok is lehet ilyen.Volt görbe péniszű baráom,és hátulról kifejezetten jó volt vele.
2007. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hali!Furin hangzik,de az én barátomnak nagy ritkán görbe,de akkor sokkal jobb,mint amikor egyenes.Mondjuk akkor is jó,de valamiért jobb ha görbe.Egyáltalán nem visszataszító!!!Pont úgy mint az elöttem szóló lány:nálunk a mell a gond.Nyugi
2007. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

EGyáltalán nem, semmi baj, ne izgulj.

Arra kell majd figyelned, hogy lassabban, óvatosabban mozogj, mert könnyebben kicsúszhatsz a lányból. Ésigen, hátulról jobban ingerled a "G" pontot

2007. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan miért lenne visszataszító? Ennyi erővel azt is mondhatnád, hogy az orrom nem pont akkora mint a szomszédé, lehet hogy ez visszataszító? Ha egy lány szeret, a péniszeddel együtt fog szeretni. Az pedig a szexben nem okoz gondot, hogy görbe, egyenes vagy milyen. Fogadd el magad, légy türelmes a szexben és figyelj mindig a partneredre. A lányok imádni fognak ezért :)
2007. dec. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen, de most megnyugodtam :) bár a kedvesemmel még nem voltam együtt, de sztem ebből nem lehet gond
2008. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom, de azért aggódok, mert nem felfele görbül, hanem lefele, tehát ezért érzem úgy, hogy ciki. :(
2009. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
De ettől még lehet gyerekem, és ki tudom elégiteni a csajt ?? Mert minden jól működik, csak ez a baj.
2009. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
egyébként bocs h nem kérdésbe irtam meg, de te nyugodj meg, mert láthatod, hogy nem csak te élsz ezzel a problémával.
2009. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!