Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki ha olyan hang jön sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha olyan hang jön sex közben?

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal 2hónapja rendszeres nemi életet élünk és eddig egy alkalmat kivéve mindig valami furcsa pukira hasonlitó hang jött a hüvelyemből. Ahogy észrevettem őt ez nem is zavarná olyan nagy mértékben bár lehet, hogy csak nem mondja, de én mindig totál ideges vagyok sex közben nehogy megint ez legyen és nagyon ki tudok rajta akadni... Mit lehet ilyenkor csinalni?Olvastam, hogy néha normális mert levegőt pumpal beléd, de mindig?Ez nem ciki?
2008. nov. 28. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális:D Akinek ciki, az nem normális ! ^^

Nálunk pl kutyapóznál szokott ilyen lenni, nem túl kellemes, de én cikinek sem találom:D nem lehet mit tenni a levegővel:P a méhünk nem lufi

2008. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

pontosan!nálunk is szinte mindig ez a helyzet,de mi sokat nevetünk rajta,ezen ne görcsölj!:P

/Szmötyi/

2008. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat az elejen kellemetlen, egy uj pasival, de kulonben ez teljesen normalis. Volt ilyen kerdes mar, nezz utana a valaszoknak!
2008. nov. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahh velunk is sokszor elofordult,es ez teljesen normalis!!Eloszor mondtam en is a pasimnak hogy hey!Ez nem az amire gondolsz!!:DMondta hogy tudom ez termeszetes!:D De mi mindig vegigrohogtuk az elejen es sajnos nem birtuk sokszor folytatni emiatt:DDe ma mar nem is foglalkozunk vele,mert ez teljesen termeszetes!Egy ido utan mar teged sem fog Zavani..

Sok sikert!

2008. nov. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Velünk is ugyan ez a helyzet. De... Nemjelent problémát. Tréfás az emberi test. Én monstam a barátomnak, hogy olyan ciki, meg stb... és azóta ha hallja, olyankor teljesen megértő vagyis, úgtesz mintha nemlenne semmi. de nincs is. Az csak fevegő, ő is tudja, hogy nem pukizol, akkor meg nem kell izgulnod.:)
2008. nov. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Ne ved ezt olyan természetesnek,mert ez azt jelenti,hogy gyenge a hüvelyizomzatod,és ez ellen inkább tegyél,és ne röhögj. Intimtorna is jó.
2008. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Hát, az előttem válaszoló tutira pasi!!! Dehogy gyenge az izomzatod, gondold el, én gyereket szültem, és mégis szeret velem együtt lenni a párom. Pedig előtte is voltak olyan hangok. Na bumm... :)
2008. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok pasi,de mióta jógázom és néha intim tornázom,nem jött még ilyen hang ki belőlem! És érzem is a változást!
2008. nov. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!