Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal pár órával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal pár órával ezelőtt lefeküdtünk. Éreztem egy kisebb fájdalmat, olyan volt mintha égne alul mindenem de nem fáj igy nem hagytuk abba. Mire hazaértem barnás(véres) foltokat találtam a bugyimon. Valami bajom lett?

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Első sex volt?mert,akkor a szűzhártya átszakadásával járó vérzés...ha nem az első volt,akkor felsérthetett vagy nemtudom../Sz/
2008. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ,nem első volt.Arra is gondoltam ,hogy talán mensim mulása miatt de az már elmúlt 1-2 napja.
2008. nov. 28. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nekem a menzesz elmúlta után 1 héttel volt 1-2 napig véres a váladék. És biztos hogy amiatt volt, mert dokinál is voltam vele. Nekem is szokott néha olyankor is vérezni, utótisztulásnak szokták hívni.
2008. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
pedig lehet a mensid is ,miután "elmúlt" még 1-2 napig néha tisztul a szervezeted ez normális ne idegeskedj:)
2008. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
te most dicsekedni jöttél?
2008. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez miért lenne dicsekedés....ha meg nem a kérdésemre akartál válaszolni csak leakartál szólni akkor azt privátba iis megtehetted volna-.-
2008. dec. 7. 08:32
 7/8 anonim ***** válasza:

kérdező:


hol olvastad, hogy ne dicsekedj????????


Én azt olvastam, hogy ne idegeskedj.

2009. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

te most dicsekedni jöttél?


Szerinted ez a válasz nem hasznos.


Ez a válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 10%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2008-12-06 20:17


Ez az..

2009. ápr. 4. 13:35




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!