Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy pasi elélvez akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi elélvez akkor biztos jó neki velem?

Figyelt kérdés
Ő nagyon tapasztalt,sok nővel volt 40 éves. ÉN nem vagyok túl tapasztalt de ezt nem szerettem volna neki mondani, nem akarok bénának tünni. Még nem feküdtem le vele de azon kivül minden volt , minden alkalommal elélvezett. Nekem nagyon jó vele mindig nagyon élvezem csak nem akarom , hogy neki rossz legyen.
2008. nov. 28. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Jó dolog, hogy ennyire szeretnél neki örömet okozni, de azért mert egy férfi elmegy még egészében nem biztos, hogy jó is volt a szex. A szex nem az orgazmustól lesz jó.

Petranova

2008. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor honnan tudhatnám meg hogy jó neki velem vagy nem.

Kb 3 hónapja találkozgatunk az elején nem semmi majd minde alkalommal egyre több dolgot hagytam. Erre ő azt mondta hogy egyre "jobb vagyok" , egyre jobban szeret velem lenni.

2008. nov. 28. 15:07
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi picit elírtam szóval az elején nem engedtem semmit majd egyre többet.
2008. nov. 28. 15:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy el tud élvezni még nem jelenti azt, hogy jó is neki.
2008. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nem élvezi amit csinálok neki ( orál szex meg ilyenek) ? Mindig mondja hogy nagyon jó velem de lehet hogy hazudik?
2008. nov. 28. 15:38
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Látod ezért jó ha valaki szerelemből fekszik le a másikkal vagy elégíti ki mert akkor 99%ban tudod hogy tényleg jó volt e neki ezt érzed.Ennek a pasiknak meg csak AZÉRT kellesz bár szerintem ezt te is tudod.Az ilyen pasik nagy része több lányt is "tart" magának úgyhogy óvatos lennék nehogy elkapj valamit.Gondolom én meg kapom a lepontozást :D
2008. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem tünt fel vagy talán nem is írtad, de te hány éves vagy? Könnyebb lenne a helyzetet értékelni sztem.

Egyébként a többiek válaszát vallom én is .Nem jelenti az elélvezés, hogy full jó volt neki, de egy kapcsolatban fő a bizalom. Ha olyan nagyon rossz lenne biztos nem hagyná hogy kínozd, ha csak nem arra élvez. De ezt nem gondolnám.:)) Ja és valamikor valakin ezt is meg kell tanulni. Csak vigyázz nehogy kihasználjon.Vagy a túl nagy korkülönbség révén becsapjon.Ne légy naív.!!

2008. nov. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na én nem tudok elélvezni ha nem jó a szex. Sőt egy idő után fel se áll :D
2008. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó két választ. Kezdek egy kicsit megnyugodni. Most lesz 3 hónapja , hogy találkozgatunk. Mindig ő hív ( mindig azt mondja ,hogy nagyon jól érzi magát velem) , szóval gondolom szólna ha annyira rossz lenne neki. ?
2008. dec. 2. 14:46




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!