Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm kicsit más mostanáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kicsit más mostanában az ágyban, olyan mintha új dolgokat tanult volna el. Lehet, hogy van valakije rajtam kívül?

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy csupán szorgalmas, és a kedvére akar tenni.

Nem kell azonnal az ördögöt a falra festeni.

Minden jót kívánok.


-Sallay Doktor úr

2008. nov. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy csak utána olvasott a neten :)) vagy régebben is tudta már ezeket, csak eddig nem merte bevetni. Most érzett rá igazán :)

Különben gondolj bele... ha lenne valakije nem feküdne le veled és főleg nem akarna kipróbálni VELED új dolgokat. szerintem. De ha gondolod kérdezz rá, mondd hogy feltűnt hogy mostanában mennyi mindent beújított, és hogy olyan izgi lett tőle a szexuális életetek :DD és mondd, hogy arra próbálsz rájönni mi lehet ennek az oka. Ez így szerintem kedves és aranyos, erre biztosan válaszolni fog.

2008. nov. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Nem akarlak ijsztgetni, de én akkor vittem mindig új dolgokat a házaséletbe, mikor tanultam valami újat a barátomtól, és nem egy barátom volt...


De internetről is tanulhatta. Nem biztos, hogy van valakije, keress más jeleket is!

2008. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondoljatok egyből rosszra!:P

Éppenséggel lehet,hogy netről,videókról nézett pár fogást..esetleg egy női magazinból!Pl.:Cosmopolitan sok szex fogást,trükköt ír le havonta..és volt,hogy pasi is írt levelet,hogy köszöni az ötleteket és a köv előfizetést már ő állja a nőnek!..Inkább örülj,hogy újjat is visz a kapcsolatotokba!:)

2008. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50%
Szerintem nem biztos,hogy megcsal,de én gyanakodnék.Attól tenném fügővé,hogy mit válaszol,mikor rá kérdezek,hogy: Hogy-hogy így szereti manapság.De mindenképpen óvatosan kellene rákérdezni.Sok skert!
2008. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!