Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezhet olyan pasi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan pasi aki párkapcsolatban él, de ha rajta múlna képes lenne akár hónapokat is meglenni szex nélkül?

Figyelt kérdés
és ez mellett nem is masztizik , és szeretőt sem tart!
2008. nov. 27. 21:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azér ez ilyen formában kínzás. :o)
2008. nov. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A katolikus pap, akinek nem f@sza, hanem pénisze van, na az ilyen. :)
2008. nov. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

a egészséges férfi nem ilyen.

ha mégis ilyen egy férfi, akkor valami testi, szervi, lelki baja van.

2008. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem, mert ismerek ilyet, de nem értem hogy férfi létére miért nem mozgatja a szex?? illetve csak nagyon ritkán. ráadásul 26 évesen??
2008. nov. 28. 11:57
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hogy meleg és csak most kezd rájönni.
2008. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Lehet neki inkább női, mint férfi agya van. Akkor pedig nem gondol állandóan a szexre. Egyébként pedig ha van munkája meg hasonlók, akkor az is lefoglalhatja annyira, hogy a szex ( ennyire) háttérbe szoruljon. Nincs ezzel baj.


Mellékesen vannak aszexuálisok is. Ők sem betegek, csak nem kívánják szexet. de attól még ugyanolyan emberek, nem hülyék vagy valami.

2008. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én tökéletesen beérném azzal, ha csak vele lehetek. Ha simogat, vagy szépeket mond nekem. De természetesen semmi rossz nincs abban, ha több is van ennél.

De igen, biztos, hogy létezik.

Egyik haveromat szegényt elég rosszul nevelték, és szabályosan undorodik a nőktől.

2008. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!