Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőm holnap jön hozzám,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm holnap jön hozzám, már régen nem voltuk úgy együtt. Szeretnék valami extrém élvezetes dolgot kitalálni. Légyszi adjatok pár tippet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

- természetben szeretkezés

- vibrátor..stb

attól függ milyen típusú vagy és tudod h ő mire vágyik.

2008. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dobd fel a környezetet kezdetnek, pár gyertya, rózsaszirmok, stb. Kösd ki, vegyél be egy mentolos cukrot és elégítsd ki orálisan. Hirtelen ez jutott eszembe.
2008. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

fények, gyertyák....minden ami kell a megfelelő hangulathoz, aztán egy jó kis masszázs esetleg közös fürdés, bilincs,kikötözés, tejszinhab,stb. Engem egyszer arra kért a párom, hogy feküdjek le, bekötötte a szemem és csak azt kérte hogy élvezzem amit csinálni fog.

Behatolás nélkül élveztem el....nem gondoltam volna hogy ez lehetséges!Annyira érzékien simogatott, csókolgatott, nyalta végig a testem legalább egy órán keresztül hogy azóta a gondolattól is képes vagyok elmenni.

Használd a fantáziád!


KEYLA

2008. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Éheztesse ki, nyújtsa el az időt a tényleges aktusig, hiszen annál jobb nincs, mint amikor már karnyújtásnyira van a cél és mégsem érhető el.


-Sallay Doktor úr

2008. nov. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek a doktor úrral, ezt én is nagyon szeretem


Ezen kívül : gyertyák, illóolajok, füstölők, félhomály, nyugodt, romantikus környezet..

2008. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!