Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félek nagyon hamar elmennék a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek nagyon hamar elmennék a sexben! Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
attól félek hogy ha összejönne végre egy csajjal, akkor ahogy beraknám neki el is mennék, ez pedig irtó ciki, mit lehet ez ellen tenni?
2008. nov. 27. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kerdesed alapjan meg nem csinaltad. akkor bibol gondolod hogy olyan hamar elmennel? :)
2008. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát hidd el érzem :D szinte biztos vagyok benne hogyha egy csajjal ott lennék ketten, és elkezdenénk abban a pillanatban durrannék =(
2008. nov. 27. 19:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat az elso par alkalommal biztos hamar elmesz, mert uj es izgato az erzes, de azert nem azonnal, hidd el nekem. Foleg nem eloszor amikor meg sik ideg vagy, hogy most "itt ez a lany es kezdeni kene vele valamit."


Ez azert nem olyan mint a maszturbalas amikor kenyelmesen ellazulsz.

2008. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát oké, köszi a válaszokat, remélem a legjobbakat :D
2008. nov. 27. 19:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Fújd be lidokainnal..Érzéketlenebbé teszi és ártalmatlan. Igaz nem tudod úgy átérezni a varázsát ha közben OTT nem érzel semmit, de ha mindenképp meg akarsz felelni akkor vagy ez, vagy az extravastag óvszer.
2008. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azt csak úgy érzed. Lesz benned elég para az első alkalommal, hogy ne menj el hamar.

Húzd el minél tovább a maszturbálásokat, ha háromnegyed-egy óráig elhúzod a dolgot, meszokja.

2008. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem olyan biztos az, hogy hamar el fogsz menni. Sőt lehet mire oda jutsz, hogy most akkor teljesíteni kellene, fel sem fog állni. :)

Egyébként meg egyetértek az előttem szólóakkal, sok gyakorlás, és nem lesz gond. Alkalmazhatod az elszorításos technikát is, amelyről a www.szexualitas.hu-n olvashatsz.

2008. nov. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell félj hogy hamar elmész mivel több mint valószinű hogy el sem mész első alkalomnál.. de akárhogyis, ezt csak akkor tudod meg ha már ottleszel. Sok Sikert
2008. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

lány vagyok,igaz,még nem csinaltam:D de mondjuk nem ertem,h miert lenne ciki h olyan hama elmennel? mi egyaltalan abban a ciki? legalabb a csaj erzi,h kivanod vagy vlmi....

mar annyiszor olvastam hasonlo kerdeseket,és végképp nemertem.......meghogy ciki :DD

2011. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

amúgy most ujbol ki van emelve a kerdes? mert ahogy altom 2008ban irtad:DD

vagy már tenyleg en vagyok hülye -.-

2011. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!