Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretkezés után nem tusoltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés után nem tusoltam le mert már nagyon álmos voltam. Baj, ha a combomon lehet hogy maradt egy kis előváladék?

Figyelt kérdés
v legalábbis valami válladék...
2007. dec. 16. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Ha vegyébként védekeztetek és csak a combodon maradt sperma, nincs vész, onnan nem jutnak be a spermiumok. Ha egyáltalán a férfitől és nem tőled származik a váladék. Nyugi!
2007. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

VAn esély rá, hogy eljutnak az ivarselytek a hüvelyig, de nagyon kicsi. Jobb, ha vigyáztok a váladékokkal, sokan estek már meglepetésbe emiatt.

A zuhanyozás mindig jó ötlet ilyenkor, nem érdemes elhanyagolni.

2007. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem baj!!! Főleg ha előváladék, hiszen az nem biztos, hogy tartalmaz életképes spermiumot!!Meg amúgy is nem kell mindig attól rettegni, hogy terhes leszel! Én sem szoktam minden szeretkezés után lezuhanyozni, sőt nagyon sokan nem!!! Amúgy meg szerintem sértő ha valaki azonnal rohan utánna mosakodni, mintha a másik mocskos lenne!!!
2007. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!