Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányoknak mi a jó abban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak mi a jó abban, amikor orálisan kényeztetik a szerelmüket?

Figyelt kérdés
Én is lány vok amúgy, de a multkor a barátom megkérdezte, hogy hogy vagyok rá képes, és mit tudok ezen még élvezni is, én meg nem nagyon tudtam mit válaszolni...
2008. nov. 27. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit szeretsz,akkor örömöt és élvezetet akarsz neki nyújtani,azt akarod,hogy nagyon jól érezze magát veled és ennek kölcsönösnek kell lennie.
2008. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Hogy kérdezhet ilyet??

hát neki nem esik jól??Erre e´n sem tudnék mit válaszolni,mert ez annyira egye´rtelmü dolog......

2008. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg elég gáz, ha egy meghitt dologról valaki ilyet kérdez... Az első válaszolóval teljesen egyet értek, De ha nem csak érzelmi, hanem fizikai részről is nézem, én bizony az illatát nagyon szeretem...
2008. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Vagy 14 év körüliek vagytok, vagy párod egy bunkó és buta is, már ne haragudj meg.
2008. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kizárólag szeretetből / szerelemből vagyok erre képes. Attól, hogy élvezi, én még jobban beindulok :) Jó érzés látni/érezni, ahogy élvezi.
2008. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A válasz : feromon.

Akik tényleg összeillenek, így is összeillenek.

Ez talán még az állatoktól maradt vissza, egy összeillő párnál mindkét félnél izgatónak hat a másik illata, látványa, netalán íze.

Tisztelettel:


-Sallay Doktor úr

2008. nov. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
engem kifejezetten felizgat, jól érzés örömet szerezni a barátomnak:P
2008. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sztem ez egy természet adta "szükség, ösztön" egyszerűen szeretik.

Vannak olyan nők/lányok akik alapból rá mozdulnak.


De a legegyszerűbb: KÉNYEZTETIK PÁRJUKAT(FÉRFIAK) ÉS ŐK IS ÉLVEZIK(LÁNYOK)

2008. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk 14 körüliek, a párom pedig se nem buta, se nem bunkó, többek között pl phd-re készülő fizikus, és egyáltalán nem úgy kérdezte, ahogy gondoljátok, csak simán kíváncsi volt.

Azért kösz a válaszokat, persze, nyilván azért, mert szeretnék örömet okozni neki, de még azon kívül is valahogy jó érzés, amit magamnak se tudok megmagyarázni. Lehet, h a feromon... Meg olyat is hallottam, hogy sok nő azért szereti, mert így uralkodhat a srác fölött, aki rábízta a legféltettebb kincsét....

2008. nov. 28. 20:44




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!