Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek a vilag legnagyo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek a vilag legnagyobb elvezetet nyujtani neki?

Figyelt kérdés
pettingelni szeretnek a baratommal de mivel egyikonk sem csinalta meg nem nagyon van tapasztalatunk. azt akarom hogy felejthetetlen legyen neki segitsetek mit tudnek neki csinalni mindet amit kiprobaltatok es tetszett legyszi irjatok le fontos szamomra a szulinapjara tervezte:)
2008. nov. 27. 17:21
 1/6 A kérdező kommentje:
kicsit elirtam....en terveztem az o szulinapjara egy egy olyan meglepi ajandek lenne:)
2008. nov. 27. 17:28
 2/6 anonim válasza:
tok ari vagy........ha szerintem a nyelvedell jatsz ell a szerszamaval......nem nagyon van mit csinaj csak a szokasos dolgok:*sok sikert
2008. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem biztos tetszene neki a következő: vmi csini ruciból szép lassan kihámoznád magad, miközben néz...Odabújnál hozzá a csini kis fehérneműdben...Lassan simogatni és csókolgatni kezdenéd...Kezeddel lassan lefelé kalandoznál...Ott is simogatnád, finoman vakargatnád...Lassan kihámoznád a nadrágjából...Fölé kerekednél...Egy fini csókból lassan lefelé indulnál...Lassan végigcsókolgatnád a mellkasát, hasát, míg el nem érnél a szerszámáig...Simogatni kezdenéd, néha 1-1 puszival megspékelve...Lassan a nyelved is bevetnéd, lassan körözve a makkja körül...A többi jön magától :) Remélem tudtam segíteni :)
2008. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Térdelj be a lába közé és engedd, hogy a szádba élvezzen. Biztos vagyok benne, hogy hálás lenne érte.
2008. nov. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még ő sem csinálta, akkor akárhogyan... Neki az lesz a "vilag legnyagyobb elvezete" :D
2008. nov. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi nagyon szepen a tanacsokat....bisztosan kiprobalom oket
2008. nov. 28. 12:32




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!