Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos, mekkora szerepet játszik a sexulitás az életben? Minden nap megnyilvánul valamilyen formában? Menyire fontos? Mennyire an jelen.

Figyelt kérdés

Persze,mi tartozik a sexualitáshoz? kinek-mi

Tényleg folyamatosan megy a párok között a "kis játék"??


2008. nov. 27. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:

"Tényleg folyamatosan megy a párok között a "kis játék"??"


Azt kell mondjam:Igen! Bár nem olyan nyíltan mint kettesben de egy-egy elejtett utalás(azért nem az "úgy megb*sználak tipusúak), csók szinte mindig megesik...(sztem baj is lenne ha nem így lenne)

Tess

2008. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
72%
Szerintem nagy szerepe van a szexualitásnak, de szerintem amikor egy pár már évtizedek óta együtt van nem nyilvánul meg minden nap, akkor az ember már megszokja a másikat és már nem csak a sex a fontos, hanem nagyobb szerepe van az egymás iránt érzett szeretetnek. Ha friss kapcsolatról van szó természetes, hogy minden nap megnyilvánul a sexualitás.
2008. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolónak teljesen igazat adok! Az első időkben szerintem nagyon fontos a szexualitás.

Mi már több mint 10 éve házasok vagyunk. Már nem bújunk össze minden este szex miatt, sőt vannak hetek, amik kimaradnak. Munka után fáradtan hazaérünk és már jobban esik a gyerekeknek elmondott esti mese után egymáshoz simulni a takaró alatt. Megbeszélni amiket a gyerekek előtt nem lehet, mert "felnőtt dolgok". Megnézni egy DVD-t és elaludni. A szex valahogy olyan kimerítő, fárasztó, persze nagyszerű dolog is. De már nem ez mozgatja a kapcsolatunkat.

Mi nem vagyunk tipikus romantikusak. Sosem csókoltuk, simogattuk meg egymást otthon vagy nyilvánosan napközben. Valahogy ez nekünk nem jön be. De nem telik úgy el nap, hogy ne kedveskednénk valamivel a másiknak, ne gondolnánk rá. A férjem mindig meglep valami aprósággal és én is viszonzom. Rengeteg minden apró utalással ki lehet mutatni a szeretetünket.

2008. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze igaza van az utánam íróknak is. Én sem a szex miatt bújok össze a általában a barátnőmmel.
2008. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nekem még nemvolt kapcsolatom azért kérdezem.

Fiatalabb és idősebb kapcsoaltok másként van jelen,igaz?

Egy idő után már nem is olyan fontos? Ellényegtelendik?

Negyvenévesen az ember azért még odateszi magát az ember nem?

Szerintem az még "fiatal",Pont benne van,inkább így.

Nehogy már olyankor ne legyen jó vagy érdekes.

Aki korábban kezdi hamarabb kiég???

Ugy hallottam a nők negyven felett is kívánják a sexet,valaki jobban is míg a fárfiak már kevéséb!!! ez igaz???? ez vár rám is???

2008. nov. 27. 13:29
 6/9 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem az hülyeség, hogy aki korábban kezdi és sokat csinálja az kiég. Ez nem olyan, mint egy tábla csoki, hogy minél többet eszel, annál hamarabb fogy el! Csak a megfelelő partnert kell megtalálni, aki illik hozzád, de nem csak ebben hanem másban is persze. Az egyén függő, hogy kinek milyen fontos és mennyiszer akarja stb. Szóval, ha vki fiatalon nagyon szereti a szexet és szinte állandóan akarja, az ha később a hormonok miatt kevesebbszer is, de lényegében nem fog változni (ha nem érik kéros hatások). Persze, hogy ha vki már 15 évesen minden elképzelhető extrém dolgot, helyzetet meg mindent kipróbált, lehet hamarabb megunja a egészet, akkor mondjuk, hogy "kiég". De én hiszek abban, hogy meg lehet újítani a szexuális energiát és életet úgy, ahogy minden mást is. Hiszen az energia újratermelődik, mindig mindenhol ott van, csak kell tudni vele bánni!

Egy normális kapcsolatban idősebb korban is fontosnak kell lennie, ha nem is a legfontosabbnak. Azért olyan jó dolog, mert (normális esetben) ez a tevékenység különbözteti meg azt a vkit, akit szeretsz, mint pl a szüleidet vagy a barátaidat. Ezt csak egy vkivel csinálod, a kettőtök dolga és azért olyan fontos.

Egy kapcsolatban az egyik legfontosabb szerintem. Mert az igazi szex az nem ott kezdődik, hogy be-ki, hanem még az ágyon kívül! Már egy olyan megmagyarázhatatlan pillantással is elkezdődhet, bármilyen érintéssel stb. Ezek pedig elengedhetetlenek egy kapcsolatból.

Szóval igen, folyamatosan meg a "kis játék", hiszen ezek a dolgok különböztetik meg a párodat másoktól, ki szintén közel állnak hozzád.

2008. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
fontos, fontos de NEM ez a legfontosabb egy párkapcsolatban. ahol a szex a leglényegesebb, ott komoly gondok vannak. előbb-utóbb vége lesz a kapcsolatnak.
2008. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem ez olyan,hogy szex nélkül,vagy ha rossz a szex meghal a kapcsolat,viszont ha ez a mozgató rugója,akkor is halálra van itélve.Fontos,de nem a legfontosabb..számomra
2008. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egy formás vázáról a szex jut eszedbe, akkor kezdj el partnert keresni!
2010. okt. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!