Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi ideig kell birja egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig kell birja egy 16 eves srac az agyban?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
az nagyon sok mindentöl függ.Én mikor 16 voltam képes voltam az egész éjszakát végig d..ni.N
2008. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
AZ ELÖZÖ VAGYOK. na jo nem az egészet de egy voránál többet nem igazán pihentünk.
2008. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

12 perc, 16 másodperc, 24 másodperc. két és fél másodperc eltérés megengedett.


Komolyan: Ne légy hülye fiam, ha ki tudod elégíteni a bnődet, akkor bírod elég ideig.

2008. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
mi ez versenyfutas ??? mennyi ideig kell birjam?? szereted azt a lanyt?? akkor nem az a fontos h meddig dugjad be a peniszed a huvelyebe....a szexben az a lenyeg hogy kolcsonosem elvezzetek es mindent megtegyetek egymasert........ha mindketten elvezitek akkor orakon keresztul menni fog.:) az orat es az idot meg hagyd a csudaba csak a partneredre koncentralj
2008. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első válaszadó! Ezt hogy csináltad h eddig bírtad??
2008. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Ez sok mindentől függ és szerintem nem mindenkinél egyforma.

Amennyiben szűz fiúról van szó-valószínű hogy kevesbb ideig fogja birni, hiszen ott van hirtelen a látvány meg a fantasztikus érzés...de attól is függ milyen szexre vágysz.Mert ha csak egy gyors menetről van szó akkor elég 10-15 perc de ha egy igazi szeretkezésről van szó akkor az akár órákig is eltarthat.

Természetes hogy egy tapasztalatlan srácnál nem tragédia ha kevesbb ideig birja.Ezt is lehet idővel gyakorolni.


KEYLA

2008. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha készültem az akciós randira, előtte kivertem, aztán az összebújós játék elején és úgy intéztem, hogy kézi/szájmunkával még egyszer eldurranjak, és a harmadik táján éreztem úgy, hogy belehatolhatok anélkül, hogy azonnal elmennék. Ahogy emlékszem, a puncis rész a részemről kétmenetes volt anno, és lehet volt még levezetés is :) Szóval 4-5 eldurranás simán benne volt egy estében, 16 évesen szerintem ez normális.
2008. nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elsö válaszoló vagyok.Nagyon egyszerüen imádtam a csajt és mindent bele adtam.Jo az hozzá tartozik hogy sport ember vagyok és az iramot is birnom kella sportban is meg az ágyban is.
2008. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!