Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy szeretkezés közben pisilős ingerem támad? Hallottam már ilyenről, de ez már így van egy ideje. Mit lehetne tennem?

Figyelt kérdés
Volt már vki ilyen helyzetben? Ha igen, mit csinált?
2008. nov. 25. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
velem és a barátnőmmel is ez van:( próbálkozzatok sokat majd cak menni fog:) nem szabad feladni
2008. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Előtte pisiljél.

Ha így jön az inger, akkor tudhatod, hogy nyugodtan engedheted: NEM pisilni fogsz.

2008. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Eltalálja szex közben a G-foltotad,attól van ez az érzés!Engedd el magad,ha ki spiccel valami az nem pisi lesz hidd el;)..szerencsés vagy ha sikerül!
2008. nov. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott ilyen lenni, főleg, mikor a párom az ujjával izgat, de lovagló pózban is. Szerintem is ilyenkor a G pontot találja el, csak nem tudom, hogyan lehetne ezzel az orgazmust elérni, addig folytatni, mert nekem is csak ez a pisilési inger marad.Úgyhogy azt sajnos nem tudom, mit kell tovább csinálni, gondolom élvezni, ellazulni.

De gondolom ez csak jó, hogy ezt érzed.

2008. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Engedd el magad és élvezd.Előbb utóbb nagyot fogsz élvezni.Ez a spriccelős orgazmus, amikor nem vizelet hanem más folyadék távozik.Örülj neki hogy már ilyen közel jársz hozzá.


KEYLA

2008. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
:D siralmas h ez mostanság mennyi problémát okoz... én ennek a halvány vizelési ingernek csak örülni tudok minden szexnél:D ebbbből lesznek a legjobb orgazmusok^^ ne gondolj arra a szerencsétlen ingerre, fantáziálj, éld át a szexet, élvezd
2008. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy siralmas, igenis van , akinek ez probléma, mivel tovább ( orgazmusig) nem jut vele, gondolom neked, kedves utolsónak nincsenek, ilyen siralmas problémáid, azért írtad ezt.
2008. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Elnézést utólag is

Csak hát... ezermillió ezzel foglalkozó kérdés van, ezért "furcsállom"

2008. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
abból nem pisi lesz hanem orgazmus,és nagyon ritkál spriccel akármi is..engedd el magad,bár tudom h nehéz,anno én is fétlem attól egy drabaig h bepisilek:DD
2008. dec. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:O
2010. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!