Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nyelvpiercing orálozás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyelvpiercing orálozás közben milyen érzést kelt?

Figyelt kérdés
Legföképp olyan emberek véleménye érdekel akinek nyelvpiercingje van vagy a párjának van. Mi a vélemény róla? Zavaró, vagy rossz érzést kelt...Nekem is van és lány vagyok.Srácokat nem zavarja?Engem nem az tuti...
2008. nov. 25. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Az jóóóóóóóóó :D
2008. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van(lány vagyok)és eddig minden párom azt mondta nem érez különbséget...Csak a látvány tetszik nekik jobban.Szerintem egy lány jobban érzi...
2008. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és a páromnak van, de igazából annyira nem lehet érezni, persze jó, de anélkül is jó:D
2008. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
de ezt most hogy értitek smárolás meg szopás közben? bocs a kifejezésért
2009. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nyelvpiercingel lehet ám nyalakodni XDXD
2009. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én most tetettem be 4 napja.. szóval még nem volt vele tapasztalatom. Viszont voltam már olyan pasival akinek van. Csók közben nagyon jó... bár is nekem nagyon tetszik... azért is tetettem be. Orálozás közben személy szerint nem éreztem különbséget.
2009. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!