Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pár hete minden éjjel azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete minden éjjel azt álmodom, hogy szeretkezek, vagy csókolózok ismert sráccal. Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Eddig egy srácról álmodtam mindig, de tegnap már másik volt. Mit jelenthet ez? 4,5 éve élek élettársi kapcsolatban, mondjuk köztünk már régóta megromlott a szexuális kapcsolat (hetente vagy 2 hetente 1x)! (22 éves lány)
2008. nov. 25. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Előfordulhat, hogy valójában az után érdeklődsz, akit álmodsz. De lehet, hogy nem. Neked kell tudnod.
2008. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Váltani kellene, vagy beszélni a pasiddal. Azért álmodsz ilyeneket, mert szükséged van a szexre.
2008. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ezzel en is egyetertek.Sok helyen hallottam,h az aki rendszeresen a sex-rol almodik,annak telleg kell,mert vagyakozik ra,es csak almaban tudja,ezt kielni :D
2008. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is már jóideje sexről álmodok, de én azzal a sráccal aki tetszik nekem. Múltkor majdnem orgazmusom is lett töle, csak csörgött az ébresztö:S
2008. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, orgazmusom nekem is lett tőle! az a legfuribb, hogy a párommal szex közben sosem volt az alatt a pár év alatt. Álmomban meg rögtön:D
2008. nov. 25. 20:06




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!