Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki, ha kicsit fogaztam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha kicsit fogaztam a pasit szopcsi közben?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha neki nem fájt a fogazás "szopcsi" közben, akkor valszeg nem... de ha úgy fogaztad, h észre se vette ( mert másképp nem tudom mért itt kérdezed, biztos adott volna visszajelzést, minimum annyit h : aú )akkor annyi, h máskor jobban vigyázz :)
2008. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Fuhh hát remélem nem nagyon fájt neki, mert még eddig egyszer sem történt ilyen...amúgy szóvá tette, hogy kicsit fogaztam.de semmi többet.akkor valszeg nem nagyon fájt csak érezte.
2008. nov. 24. 19:16
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Az a CIKI, hogy ennyire HÜLYCSI vagy.........szopcsi, mi...?!?!
2008. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Az nem baj, h említette, volt annyi esze h ezt hátha eltudja kerülni a későbbiekben :) de véleményem szerint tuti nem nagyon fájhatott neki, akkor nem csak említette volna, szerintem megnyugodhatsz

(első válaszoló voltam)

2008. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarok kotekedni,de mi a fenenek nem kerdeztek normalisabb dolgokat?Hogy ciki vagy nem azt biztos mar megmondta o neked.
2008. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mindenkit más nyugtat meg a dolgában, és a gyakorikérdések lap szerintem azért van, mert kiváncsiak vagyunk egymás véleményére. Ez esetben én is az voltam. Elnézést, ha ennyire zavart!
2008. nov. 24. 19:25
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Az a ciki hogy szopcsinak hívod. Vérciki. amúgy ha nem ordított, nem nem ciki.
2008. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

A SZOPCSI közbeni FOGCSI elég DURCSI!!!

De ha ordít és vérzik, hívjál MENCSIT (104)

2008. nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
jajj emberek... ha már okosabbnak hiszitek magatokat, mutassátok is h azok vagytok:D a kigúnyolással nem mentek semmire ^^
2008. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azért nem volt ennyire durva! Kösz a megjegyzéseket!
2008. nov. 24. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!