Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális dolog az, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy a barátom rendszeresen arra izgul fel a legjobban ha bele ül az ölembe és úgy izgatom? Egy kicsit perverz dolognak tartom

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Huh, ezt most nem igazán értem, beleül az öledbe? Ilyen kis cingár? Lehet szereti nőnek érezni magát :D
2008. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem cingár 70 pár kg de viszon kisebb nálam 5-6 cm-vel

Én is gondoltam már,hogy nőnek érzi magát.

2008. nov. 24. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy? Lényeg , hogy együtt izgultok fel, és ha utána teljesít,hát hajrá!
2008. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akarod ugy csinálni akkor ne hagyd. én örülnék ha ezt csinálná a pasim:D
2008. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha mindketten élvezitek és szeretitek csinálni, akkor normális. Ellenkező esetben pedig nem.
2008. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem biztos, hogy nőnek érzi magát - gyereknek is érezheti :-) A cicidet nem keresi ilyenkor?


Tényleg kicsit fura - de nem nagyon. Ne utasítsd el csak azért, mert szokatlan. Vannak ennél jóval furább dolgok is, amelyek esetleg még mindig elfogadhatóak...

És, ha ettől amúgy istenigazában felizgul, annak csak örülhetsz :-)

2008. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Elgondolkoztam rajta... nem is olyan rossz ötlet. De én is csak olyan lánnyal próbálnám, aki jóval magasabb nálam. Ha alacsonyabb, akkor inkább az ölébe feküdnék ilyen esetben.
2008. nov. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szeintem mond meg neiki hogy ezt egy kicsit benézte mert fordítva kéne... ööhh ez nekem furcsa lenne leis löknél egyből XDXD
2009. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!