Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért fáj még mindig a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj még mindig a szex?

Figyelt kérdés

Párommal nemrég vesztettem el a szüzességemet. Az első alkalommal szinte semmi fájdalmat nem éreztem, azóta viszont igen, főként a behatoláskor. Sőt, már a sima ujjazás is fáj. :S

Tudom, hogy az első pár alkalommal nem várhatok egyszerre orgazmust, de normális ez a fájdalom és egyáltalán el fog múlni vagy rosszul csinálunk valamit?


2008. nov. 23. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szokni kell a dolgot, meg az eleje gyakran fáj, főleg ha nem vagy eléggé ellazulva.
2008. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, de az első alkalom óta már 4szer-5ször voltunk együtt, és csak fura, hogy elsőre semmi fájdalom azóta meg...

(Jah és nem tudom van e jelentősége,de gumival védekezünk)

Meg szex előtt az ujjazás is jó volt, azóta viszont nem. :(

2008. nov. 23. 22:46
 3/5 anonim válasza:
100%
Lehet, h allergiás vagy a gumira?
2008. nov. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,en is igy voltam...De mostanra mar kitanultuk h elotte hosszas petting,es mikor mar elegge nedves leszek csak akkor teszi be.Es igy nem faj, sot mi tobb: elvezem! Meg en sem mentem el,de rem eljon az ideje. Nekem is van ugy h nem tudok ellazulni, pedig mar tobb mint 10 alkalommal voltunk egyutt.Belejosztok!
2008. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem hiszem, hogy a gumira lennék allergiás.
2008. nov. 25. 22:02




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!