Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon szeretjük egymást a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretjük egymást a barátnőmmel. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Bnőmel már másfél éve együtt vagyunk. Ő hétfőtől szombatig dolgozik olyannyira hogy mindennap délutánra már hulla fáradt amit megis értek. Így tehát csak szombaton és vasárnap tudunk sok időt együtt tölteni egymással. Minden szombat este szexelünk. Mivel csak 2 nap alatt tudunk együttlenni hosszab ideig mindig próbálok kezdeményezni vasárnaponként is, de leggtöbbször visszautasít. Már van úgy hogy szinte a kezem a bugyijába, simogatom a punciját meg minden, mondja is hogy jó nagyon és amikor már mászok rá csak annyit mond hogy nyugi van:( Pedig tudom hogy jól esik neki. Kicsit rosszul esik ez ienkor. járt már vki így?
2008. nov. 23. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat ez vagy azert lehet mert tenleg hulla faradt es szuksege lenne neki is egy kis pihenesre szerintem ezt beszeled meg vele es vegyen ki egy kis szabadsagott szerintem egy hosszu hetvege megldana ugyertem alvas es majd utana a sex....hidd el amikor faradt nem kivanja ugy a sexet akarmenyire is szeret es hogy most az legyen hogy majd sozlj amikor kesz vagy szerintem azert nem akarja de persze mas oka is lehet.Beszeljetek meg!
2008. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. válaszoló: nem szoktam ilyenért kötözködni, de írásjelekkel érthetőbb lenne mit akarsz írni.


Ha élvezi az előjátékot, és utána mégis visszautasít, akkor lehet, hogy túl gyors vagy, még nem izgult föl. Vagy csak kisebb az igénye a szexre mint neked, nem akar kétszer egymás után. Nézzetek filmet, vagy csináljatok közös dolgokat, és vasárnap estére megint megjöhet a kedve, de arra vigyázz, nehogy ez elvárás legyen vele szemben, mert akkor még az is stresszeli majd... Csak lazán.

2009. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!