Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az a baj, hogy szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a baj, hogy szeretkezés után, hiába élvezem, csak annyit tudok mondani hogy nagyon jó vele! Egy idő után gondolom uncsi. De mi mást mondhatnék?

Figyelt kérdés
A párommal ha eggyütt vagyunk szívesen kényeztetem a férfiasságát, amit ő minden alkalommal nagyon élvez az újításaimnak köszönhetően. Mindíg elmondja hogy nagyon élvezi és hogy milyen jó velem.Ő az első akivel hosszútávú kapcsolatom van(1,5 éve vagyunk eggyütt)Rajta kívül eddíg mindenki csak kihasznált.Ő 14 évvel idősebb nállam,talán az újjabb csalódástól félek...
2008. nov. 23. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
14 év sok. 1000ből egy nem ér katasztrófális véget. Gondolkozz el rajta.
2008. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, a szerelem kortalan. Az én egyik ismerős-párom között 13 év van, a lány 17 éves volt, mikor megismerte a fiút, és együtt vannak 15 éve... :)
2008. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Párom és köztem 16 év van. Nem függ össze a kor és a szerelem, sőt szerintem ez igya jó. De amugy meg nem ez volt a kérdés hogy kinek mi a véleménye erröl hanem h mi mást mondhatna. De mindegy
2008. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a korkülöbség nem számít....aki ezt mondja sztem még nem szeretett bele idősebb,vagy éppen fiatalabb személybe!! Nálunk én vagyok az idősebb (lány) és tudom h nem csak úgy van h akkor most csak ennyitől ennyi korig válogatok mert az illik hozzám,mert ez nem igy van!! A kérdésedre válaszolva sztem nem unja meg...örül h jó vele és te ezt élvezed!! Nem kellenek nagy szavak ahhoz h tudja szereted s jó vele...néha még szavak sem! :)
2008. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
köztünk 15év van, és a felesége vagyok. A szerelem nem korfüggő.
2008. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!