Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igazat mond a felesegem? Azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat mond a felesegem? Azt allitja, hogy nem maszturbal, regebben csinalta. Nem nagy igenyu a szex teren, allitasa szerint neki eleg a heti 1alkalom.

Figyelt kérdés
Csajok ti csinaljatok magatoknak parkapcsolaton belul?
2008. nov. 23. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem csak azzal van a baj, hogy azt gondolja, hogy semmi közöd hozzá... én is szeretem tudni, hogy a barátom mikor csinálta... csak mindig sajnálom, hogy nem voltam kéznél...
2008. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Na most 2017 van és 11 éve házasok vagyunk kedves férjemmel.Kb. 5 éve minden nap maszturbálok ha volt szex ha nem.Nem tud és nem is akar kielégíteni úgyhogy lesz@rom hogy fáj-e neki vagy sem egyébként heti 3-4-szer van szex de nagyon semmilyen.3 gyermeket szültem azt gondoltam nagyon tág lett ott de nem.Mert tudom,látom!Elmehet a férjem a sunyiba mert egy önző kis kuki és éljen a maszturbálás...kb.6 hónapja fedezte fel a melleimet is pedig eléggé 95-ös a mellbőségem 😐 gyerekek elött is 90-es voltam.Borzasztó!!!😂😂😂
2017. dec. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még 15 év után?
2023. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!