Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha nő vagy és eleinte vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nő vagy és eleinte vagy sokáig nem volt valami miatt orgazmusod - de mára már megoldódott, a lelki okot partnered hogyan tudta feloldani nálad?

Figyelt kérdés
Egy srác vagyok, akinek kezdő kapcsolatában kiderült, hogy partnere nem képes orgazmust átélni. Mivel engem ez nagyon zavar, ezért segíteni szeretnék neki. Ha lány vagy és elmeséled röviden történeted, akkor azt megköszönöm, hiszen talán ezzel segítesz nekünk! Mivel tudta feloldani társad vagy magad azt a gátat, ami meggátólt az orgazmus átélésében? Köszönöm megtisztelő válaszod!
2008. nov. 23. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A mostani párom az első srác az életemben...tapasztalatlanként nem is igazán tudtam hogy mit kéne átéljek, nagyon tartottam az egésztől...

nagyon szerettük egymást, és már szerettük volna...nemtudtam igazából és görcsöltem az ismeretlen miatt, állandóan stresszeltem és mindig eltoltam magamtól az utolsó pillanatban. Ő volt az aki segitett ebben. soha semmit nem erőltetett rám, soha nem volt az amit én nem akartam...emlékszem egyik nap, mikor adott volt a helyzet és megint eltoltam volna magamtól gyengéden megölelt és adott egy csókot, azt mondta "nyugi van"...:) és akkor előszőr hagytam magam...minden félelmem elszállt...

remélem sikerülni fog nektek is üdv

2008. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 29 éves nő vagyok. Sokáig valóban nem volt orgazmusom, illetve csak szex közben nem. Magamat ki tudtam elégíteni. Aztán jött a párom és olyan hosszú előjátékokkal ajándékozott meg és oly annyira mindig engem helyezett előtérbe, hogy sikerül ellazulnom annyira, hogy szex közben is elélveztem. Sokat beszélgetett velem, hogy jó nekem, mit érzek és közben is mind a mai napig kérdezi, jó-e így, szóljak, hogy hogyan szeretném stb.. Sok sikert!
2008. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
kiegészitette előző válaszomat amit az előző irt...teljesen igy van, ahogyan leirta. a megértés a törődés a figyelem, a szeretet csodákra képes. (első v. voltam)
2008. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!