Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy sráccal aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy sráccal aki szűz volt. És amikor én voltam felül nagyon nedves voltam szinte folytam. Nem tathatta ezt gáznak ilyen "szűz" gondolkodással?

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? Szerintem biztos nem találta gáznak mert ez természetes!nyugi:)
2008. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
omg, én megőrülnék egy ilyen nőért, ha ezt gáznak tartja, akkor meg van őrülve. :)
2008. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mármint izé. szal értitek. :D:D
2008. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez hihetetlen izgató, én speciel megveszek az ilyen nőkért!
2008. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15 éves
2008. nov. 23. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az én barátomat is csak izgatja az ilyesmi..., de beszéljétek meg...
2008. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont ma kérdeztem meg a páromat énis, mert nekem is hasonló helyzet volt, szinte folytam... És ő azt mondta h egyáltalán nem gáz, hanem jó, mert legalább tudja h élvezem a dolgot:D Szóval sztem nem gáz neki se:D
2008. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!