Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszerettetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszerettetni a barátnőmmel az orális szexet?

Figyelt kérdés

Nem szokott szopni, nem akarja, hogy kinyaljam... Beszéltünk már erről és vagy elterelte a témát vagy azt mondta, hogy ez nem az ő stílusa... régen rendszeresen csináltuk, később azt mondta, hogy akkor erőltette magát... pedig amikor ha néha sikerül kinyalnom, azt nagyon élvezi és élvezettel szokott szopni is...

2 éve együtt vagyunk, mi lenne a megoldás?


2008. nov. 23. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Neveltetés, téves beidegződés, netán valami rossz élmény ezzel kapcsolatban... De az is lehet, hogy csak egyszerűen nem jön be neki. Ezt csak Te tudod megkérdezni tőle.

A legtöbb nő szereti, ha kinyalják. Ha ezt nem akarja, lehet azért, mert fél, hogy nem szép vagy nem jó ízű a nemi szerve. Meg kellene erősítened ennek ellenkezőjét! Dícsérd, hogy mennyire szép a cicája, és mennyire szereted az ízét.

A szopás más tészta, bevallom, én is megvagyok nélküle, ha véletlen kimarad az előjátékból, pedig szeretem a barátomat... Nekem nem jelent külön élvezetet, (persze rossz érzést sem, csak közömbös) - csak azért teszem meg, hogy Neki örömet okozzak, hiszen Ő is okoz nekem elég sokat - de ha pl. Te is nagyon bőségesen előváladékozol, a barátnődet ez is zavarhatja. Ne mondj neki ilyeneket, hogy "jól szopsz" - van, akit maga a szó is zavar. Ne nyomd le a fejét, -ezt a legtöbb nő utálja!!! - és ne várd el, hogy lenyelje a spermát. És szerintem hamarabb fogja megtenni olyan pózban, hogy Te hanyatt fekszel, és ő Rád hajol, mintha mondjuk magad elé térdepelteted.

2008. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát köszi, minden megpróbáltam már, amit leírtál, de nem adom fel, valahogy akkor is elérem amit szeretnék:)
2008. nov. 23. 12:45
 3/6 anonim válasza:
91%
ha nem akarja, a barátnőd úgysem fogja a szájába venni a farkadat. talán erre még nem gondoltál, de lehetséges, hogy a sexnek ezt a fajtáját esetleg megalázónak tartja vagy csak simán undorodik az egésztől. szóval amit nem akar, azt ne erőltesd rá a kapcsolatotok érdekében. ennyi.
2008. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előzővel egyetértek. Főleg, mert ebből a szempontból különösen igaz lehet, hogy "türelem rózsát terem".
2008. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne eröltesd, csináld neki és egy idő után viszonozza.Mi is így voltunk én meg mondtam hogy még nem szeretném orálisan kényeztetni,a barátom azt mondta rendben de ő attól még csinálja nekem és pár hónap mulva énis kielégítettem őt szájjal.Csak meg kell szokni a helyzetet.
2008. nov. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az egy kicsit ciki szerintem, ha te úgy fogod fel a dolgot, hogy márpedig akkor is eléred a célodat és az is, hogy régebben undorral, eröltetve csinálta... amúgy meg ha nagyon ellenkezik, akkor csak simogasd, amikor már nagyon élvezi a helyzetet úgysem fog tudni ellenállni annak sem, hogy orálisan elégitsd ki, akármennyire akar, és később már ő is szivesebben csinálja neked, ha leküzdötte a gátlásait, én is igy votlam vele, nagyon idegenkedtem a dologtól... ha régebben is csinálta már neked, lehet kellemetlen élményei annak, ezt szeritnem meg kéne kérdezni tőle... lehet megundorodott tőle... véletlenül is lehetett kellemetlen szaga vagy ize, esetleg egy gesztus, amit nem vett tőled jó néven...
2008. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!