Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pettingből lehete később...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pettingből lehete később valamilyen problémája?

Figyelt kérdés
1hónapja vagyunk eggyütt és még mindketten szüzek vagyunk.Ő már készen áll az aktusra,én még nem(ő 17 én 15),és még várnék is a dologgal.A pettinget az 1 hónapos évfordulónkon kezdtük el,és minden nagyon jól megy,csak az a baj,hogy nem jutunk el dáig,hogy igy a pettinggel kielégitsük egymást.Azon gondolkoztam,hogy ebből a kielégitetlen pettingekből később lehete valami probléma nála?
2008. nov. 23. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem...

bár az elég szar érzés egy pasinak,ha felizgatják meg esetleg a tetőpontig eljut,aztán abbahagyják neki,és nem tud elmenni..:S:S

szal sztem addig csináld neki,ameddig nem élvez el.

2008. nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
S azt én honnan tudom,hogy elélvezett?:)
2008. nov. 23. 11:16
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy elélvezett, onnan tudod, hogy a spermáját "kilöveli", ezt nem lehet nem észre venni. Igaza van az előttem szólónak, ne hagyd a barátodat izgalmi állapotba, mert az nagyon kényelmetlen. Csináld neki kézzel, szájjal.
2008. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
hm... ha fehér cucc jön ki belőle ami a sperma nah akkor elélvezett... de ha ezt se tudod akkor még tényleg várni kel
2008. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg:

1. a nőnek is éppen olyan szar tud lenni, ha kielégítetlenül marad, illetve a pasi is ugyanúgy el tudja viselni, ha csak felizgatják!!!

2. ne érezd kötelezőnek magadra nézve, hogy 15 évesen, 1 hónap után kielégítsd, bőven elég a simisimi is;

3. ha kielégíted, ne tedd egyoldalúan, viszonzás nélkül!!!! Nem úgy van az, hogy a pasik gépek, amiket muszáj lecsapolni, különben rosszul fognak működni, míg a nők orgazmusa "másodlagos! Nem-nem!!! Vagy mindketten, vagy egyikőtök se! Ha néha valamelyik irányba másképp alakul, az nem baj, de én az együttlétek átlagára vonatkoztatom ezt a kijeentést.

Ne aggódj, semmi baja nem lesz a barátodnak!!! Ha kielégíted, ne azért elégítsd ki, mert félsz, hogy valami baja lesz, ha nem teszed; hanem azért, mert szereted, mert valóban ezt akarod csinálni, és viszonozni szeretnéd a tőle kapott orgazmust (illetve utána viszonzást vársz).

Hypathia

2008. nov. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Amíg nem tudjátok egymást pettinggel kielégíteni addig felejtsétek is el a szexet egyelőre
2008. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egyhónapos évforduló" :D én ezen derültem egy jót...mostmár évforduló...vagy hónap forduló? :P :)

Komolyra forditva, szerintem még várnotok kéne...egy hónap még nem olyan nagy idő...szépen lassan ismerjétek meg egymás testét...ha neked jó, tedd meg hogy neki is legyen jó és forditva...egyszer azt mondta a párom, hogy neki egyik legnagyobb vágya hogy engem kielégitsen, szerintem ez nagyon szép dolog...fontosak az érzelmek a testiségben, nem igaz, hogy nem...

Nagyon jól teszed, hogy vársz még hiszen (csak) 15 éves vagy...nem maradsz le semmiről...ne legyen az hogy elveszited, később meg megbánod...gondolj bele, még előtted a nagybetűs ÉLET:) a párom rám több mint egy évet várt, mig megtörtént a dolog, csodálatos érzés tudni azt hogy ennyire kitartott mellettem...pedig nem 15 vagyok...

sok sikert kivánok ezen az izgalmas úton, és ne feledd, a szexben mindent lehet, de semmi nem kötelező:)

ÜDV

2008. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Minden válaszolónak nagyon szépen köszönöm,főként az utolsónak!Nekem is szándékomban áll még várni egy fél évig,minimum,de az egy év sem lenne rossz.Már több mint egy hónapja ismerjük egymást!:)

Üdv mindenkinek.Azért még kiváncsi vagyok válaszokra,aki akar irjon,mert megköszönöm!:)

2008. nov. 23. 16:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Jól gondolod, amit itt írtál, és én is így tenném a helyedben.

A simogatást tanuljátok közben, és próbáljátok meg egymást kielégíteni vele. Talán a fiúkat kicsit könnyebb... arra figyelj, hogy ne legyen félig nedves. Nyálazd be, ha már egy kicsit nedves, különben elég kellemetlen érzés, ha huzigálod neki. Lehet síkosítót is használni.

És lehet ám vezetni is a másik kezét sajátmagatokon, hogy hogyan jó.

Csak arra vigyázzatok, hogy a nedveiteket közben ne keverjétek össze. Inkább mossatok kezet váltás előtt.

És a legjobb az, ha egyszerre csak az egyikőtökről kerül le a nadrág.

2008. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!