Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 40 éves vagyok férjem 34...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves vagyok férjem 34 miért nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
Férjem mindent megtesz azért hogy nekem örömet szerezzen én mégsem akarom az eggyütléteket.Nagyon jó a kapcsolatunk és ő még mindig úgy szeret engem mint 9évvel ezelőtt.Velem van a baj?Frigid lettem vagy csak a korom miatt van?
2008. nov. 23. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Nekem ugyanez a problemam, es en ma elolvastam a fogamzasgatlom papirjat. Tudod ahol felsorolja, hogy milyen tuneteket okozhat a fogigatlo, mint pl. fejfajas, hizas, ott van hogy csokkenhet a szex utani vagy is.

En meg beszedem az e havit, aztan azt hiszem tetetek fel spiralt, bar mar volt, de nem szerettem, mert eros volt tole a verzesem, de ez sem jo, hogy olyan vagyok mint egy fadarab.

Nem tudom hogy te szedsz e tablettat.

Majd ird meg hogy te szedsz e tabit, szia

2008. nov. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Szia

Több ok is lehet: az egyik valóban lehet az előttem szóló által leírt fogamzásgátló. Több gyógyszer is van, amelyik okozhatja ugyanezt. Pl: antidepresszánsok.

Aztán előfordul, hogy ha stresszes egy nő élete, akkor olyan magas a szervezetében a vazopresszin nevű hormon szintje, hogy testi szinten is gátol mindenféle izgalmat.

Aztán persze még ott van valami... A szexet a természet azért építette az emberbe, hogy ezáltal szaporodjon. Na most van egy ilyen állítólagos "betegség", ami a nők zavara, mert nem kívánják már a szexet. Hogy ez "pszichés betegség"-e, annak megállapítására egy pszichiáter\pszichológus a hivatott. Csak itt az az érdekes, hogy ha a természetben élve lennél 40 éves, valszeg már lenne vagy 8 gyereked, tehát elég idős lennél ahhoz, hogy leálljon benned a szaporodási késztetés, ergo ne kívánd már a szexet!(Itt ez a fejtegetés nem arról szol, hogy a szex=szaporodás, hanem csak arról, hogy amikor magunkról gondolkodunk, akkor ne hagyjuk ki a számításból, hogy evoluciós szemmel nem is oly' régen még bunkóval futkostunk mamutok után...)

Szóval ez teljesen természetes is lehet, és azt jelenti, hogy megfelelően működik a tested, és felkészül a nagymamaságra.(Az, hogy a gyerekeid esetleg csak 14 évesek, nem jelenti azt, hogy a tested arra lett kitalálva, hogy 35 évesen szülj. Mert a test ugye arra van kitalálva, hogy már akár 14-16 évesen gyereked lehessen.)

Őszintén megmondom, nem tudom biztosan, mitévő legyél. Fiú vagyok, és nem voltam, nem is leszek ilyen helyzetben. A saját tapasztalatom alapján viszont azt mondhatom, hogyha spirituálisan próbálsz a párodhoz hozzáállni, akkor van esélyetek jókat szeretkezni. Nem is tudom, hogyan mondjam el: Legyen ez a művészet, ahogy szereted őt, és ahogy ti ketten adtok helyet, ahogy bennetek ölt testet a Mindenség: a végeérhetetlen Szeretet. Nem tudok mást mondani, minthogy ne csak a tested szava vigyen ( ha már egyszer megnémult), hanem a lelkedre hallgass, arra, ahogy szereted a párod. Ez jelentheti azt is, hogy nem akarsz vele szeretkezni. A saját tested, a saját lényed, a Te utad!

Sok szerencsét hozzá, és ne aggódj ezen! A dolgok legtöbbször jól vannak úgy, ahogy vannak;)

2008. nov. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót 36évesen szültem és akkor lézeresen elégették a petevezetékem.Én kértem mert bármilyen módon védekeztünk mindig terhes maradtam.
2008. nov. 23. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Lehet hormonprobléma, én is voltam hasonó cipőben, de neke stressztől volt. Kaptam jó homeopátiás cuccot a dokitl. Recept nélküli, bárhol meg tudod venni: cefagil

Ne parázz ilyen van, én 29 vagyok és 13 éve vagyok a férjemmel.Nekem is voltak ilyen időszakaim.Ez hullámzó nálam.Sok múlik a környezeti hatásokon. Ja és dobjátok fel az együttléteket, játékokkal, rucival vagy bármivel amit a fantázia diktál.

2008. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!