Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után feküdjünk le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után feküdjünk le egymással?

Figyelt kérdés
Vagy mennyi idő az ideális, normális?Ti mennyi idő után szexeltetek először?
2008. nov. 22. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem számít, hogy hány évesek vagytok, és hogy először csinálod-e! én 3 hónap után feküdtem le a barátommal! de szerintem ha ennél tovább vársz az is jo!
2008. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ti döntitek el. Én annak idején kb 2 hetet vártam vele, más fél évet vár, más egy évet is, más meg egy napot se. Szerelemben nincs olyan, hogy normális. Amikor jónak látjátok akkor.
2008. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre a kérdésre a tökéletes válasz az, hogy mikor a kapcsolat megérik rá. Ez mindenkinél absz. egyedi. Szerintem vannak lépcsőfokok... Mindig, minden új kapcsolatban. Azokon végig kell menni, előbb igenis meg kell ismerni egymás testét... Ha egyből belevágtok, akkor könnyen jöhet a pofáraesés. Tehát mindent bele, de nem érdemes elsietni.
2008. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
szerintem ha mindketten fel készültetek rá ezt nem lehet dátumhoz kötni
2008. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Évek óta együtt levő ismerőseim közt van olyan pár, akik első este lefeküdtek egy házibuliban, meg olyan is, akik 3 évig nem. Erre nincs recept.

Hogy valami támpontot mégis adjak, nekem 17 éves koromtól kb. 20ig 3 hónap, huszonévesen egy hónap volt a minimum. De ennél jóval többet is lehet várni.

2008. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

"A harmadik randin. Ez szabály. Ezt mindenki tudja. Ha előbb fekszel le

vele, akkor krvának fog tartani, ha halogatod, akkor pedig frigid

pcsának. A harmadik alkalom az optimális. Akkor randi után felmentek

hozzád, előkerül a blinics, az anál intruder 2000, meg a faskorbács,

és ha törik ha szakad, ott valaki meg lesz bszva."

2008. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

szerintem az előttem szólónak nincs teljes mértékben igaza, de van valami a válaszában.

Mágis.... Ha valaki csupán egy rövid szórakozást keres, arra nem érdekes, ha előszörre, vagy másodszorra, bár az utána evő gondolattal abszout nem értek egyet.

Attól, hogy valaki többet vár, mint a harmadik andi, attól még nem esz frigid.

Ha mindetten úgy érzitek, hogy akarjátok, akkor van itt az ideje, ez lehet egy hónap, kettő, három, ....

Ezt ti tudjátok, senki más, csak TI:)

2008. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
-.-'
2008. nov. 22. 23:27




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!