Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi véleményetek az egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi véleményetek az egyéjszakás kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
lány vagyok, (ezért nehezebb helyzetben, mert ugye aki fiú az k*rhat orrba-szájba, én meg nem mert akkor már r*banc vagyok... ) szóval, ha van 1-2 szexuális kapcsolatom, vagy egy ember, aki csak szexpartner, az gáz? elítélendő?
2008. nov. 22. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
van aki elítéli, van aki nem, én spec nem.
2008. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szerintem senkire nem tartozik feltétlenül, hogy.. Neked hány egyéjszakás kalandod volt. Gondolj csak bele. Nem kell tudnia senkinek.

Szerintem belefér, különösebb gond nincs vele, DE bizonyos szabályok mellett. Pl. a szenvedély vezéreljen, ha olyan emberrel teszed, aki .. vonzz... szikrázik a levegő.. Akkor az marhajó. Emellett viszont ott a biztonság is. Nem tudhatod, hogy AIDS-es-e... Vannak kockázatok.

2008. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Én sem!!! :) (lány vagyok)
2008. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem amúgy a "szenvedély nélküli" emberek ítélik ezt el.
2008. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Előző vagyok! Én sem ítélem el! (csak közben elém került egy válasz) :)
2008. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Én sem ítélem el, de tény, hogy nem kell túlzásba vinni, és mindenkinek elmesélni. :)
2008. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélem, csak ne ész nélkül, szóval ne az legyen a vége, hogy reggel felébredsz, és azt se tudod, hogy védekeztetek-e, vagy hogy ki volt a partner... abból a szempontból kockázatos, hogy összeszedhetsz betegségeket, vagy babát, ha ész nélkül csinálod.
2008. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, jolvan persze, azért tudom, hogy hol a határ, meg nagyon odafigyelek h ne legyen semmi gond, meg persze a partnert se akárhonnan választanám/tom!
2008. nov. 22. 21:52
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Az élet velejárója.

Nem kell dicsekedni vele, ha önnek jó, akkor tegye.

Maximális tiszteletem

-S

2008. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!szerintem a szexpartner nem egyéjszakás kapcsolat, de nem elítélendő. Én is lány vagyok, 20as éveim elején volt szükségem az egyéjszakásokra, hosszú kapcsolatból léptem ki és hozzászoktam a "napi betevőhöz". Egyébként szerintem is ilyen helyzetben az ember(lánya) jobban megválogatja, kivel keveredik össze.Ezek a dolgok nem szégyellnivalók, nem kell sunnyogni meg letagadni, persze férfimód szétkürtölni sem tanácsos:)
2008. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!