Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Előfordult már nem egyszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már nem egyszer, hogy elképzeltem illetve "álmodtam" olyat hogy együtt vagyok egy fiúval. Miért érzek ilyeneket?

Figyelt kérdés
És szinte éreztem ahogyan csókolt, a nyelvét a számban, a száját a számon... és a szexnél is ugyanígy. Ez miért lehet vagy veletek is volt már ilyen szitu? mellesleg szűz vagyok. köszi a válaszokat:)
2008. nov. 22. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szex az egy természetes és szükséges dolog. nem kell ezen meglepődni.
2008. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
fiú vagy vagy lány?
2008. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lány
2008. nov. 22. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azert erzel ilyeneket, mert megertel mar a szexre, es kivanod. Teljesen termeszetes dolog, a legtobb embernel van ilyen erzes.
2008. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és akkor is előfordulhat, hogyha már megtörtént az első?
2008. nov. 22. 20:27
 6/8 anonim ***** válasza:
igen , ez később is előfordulhat
2008. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia!nekem is voltak erotikus álmaim,de még akkor mikor szűz voltam.és ilyenkor orgazmusom is volt(szét nedvesedett a mindenem...)mikor összejöttem a barátommal(azóta férjem!),megszűntek ezek az álmok,vagyis néha még van,de csak a férjemmel álmodok.és szerintem természetes,mert már dúl benned a vágy...
2008. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Emberi dolog...
2008. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!