Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kiváncsi vagyok, milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi vagyok, milyen az anális sex? Valaki írna tapasztalatáról valamit? Speciális módon kell csinálni, vagy csak egyszerűen?

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp használjastok óvszert, mert könnyen kaphat a párod fertőzést, amit később te is visszakaphatsz.

Nekem szükségem van hozzá síkosítóra is, különben, ha száraz vagy, elég kellmetlen élmény, görcsöt is kaphat a végbélzáró izmod, annál rosszabb aztán nincs. Vigyázz, ha kellemetlennek érzed, inkább hagyjátok abba, mert kisebesedhetsz...

Amúgy, ha ezeket betartjátok, kellemes is lehet, nekem volt már így orgazmusom is.


Ja és a higiénára fokozottan ügyelni, a mosakodás előtte akkor sem árt, ha úgy érzed tiszta vagy...

2008. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Első kérdés: honnan tudjuk, hogy kíváncsi vagy-e? Bár a kérdések erre utalnak.

Második: persze, az első válaszoló már írt.

Harmadik: nem szabad semmit túlbonyolítani, az anális szex egyszerű formáját űzzétek ha még tapasztalatlanok vagytok, ne a speciálisat (fejjel lefelé, vízben stb)...

2008. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

az én tapasztalatom :az első még 17 éves koromban volt és nagyon kívántam élveztem de hatalmasat

az utolsó kb 3 éve volt 28 évesen de hihetelenül fájt mert csak durr bele:(

mindenképp legyél felizgult állapotban és krém legyen a közelben kívánom hogy azt éld át amit én először!:))

2008. dec. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!