Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a barátommal (ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátommal (ez volt az első) és azt vettem észre hogy amikor az óvszer rajta van fogdossa a farkát. Ez nem gond?

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
de ez bizony gond! óvszer használata közben a farokhoz érni tilos! főleg a tulajdonosának ... xD
2008. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne gond? Ezt sohasem értettem egy nőben! Ha hozzáértem a farkamhoz eltolta a kezem azzal az indokkal,hogy az az ő dolga és ne én nyúljak hozzá. Hát az én testrészem miért ne nyúlhatnék hozzá? Akkor sok nő meg ne nyúljon a melléhez ennyi erővel mert a férfi dolga azzal foglalkozni!
2008. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is szokta, de azért, hogy megnézze nem-e lecsúszott vagy biztosan fent van-e még rendesen a gumi. Ez egyáltalán nem gond, sőt, legalább érdekli és óvatos... Lehet a Te barátod is ezért fogdossa.
2008. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond! :) Szerintem csak azért, hogy megnézze nem-e csúszott le.
2008. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

az én barátom is szokta,és igen,ő is azért,h megnézze,h helyén van-e még az óvszer.:)

amúgy engem az sem zavar,sőőőt:P:P,ha a farkához nyúl, és elkezdi magát izgatni előttem,olyankor mindig beindulok:P

2008. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, biztosan ellenőrizte, h nem csúszott-e le az óvszer.
2008. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is teljesen normális, ha esetleg azért fogdosta , mert még a merevedése nem 100%os, és rá kell segíteni.
2008. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
gond???ezt most nem értem...
2008. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!