Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az a Poppers? Sosem hallott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a Poppers? Sosem hallottam még róla.

Figyelt kérdés

Egy sexshop kirakatában láttam meg, egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mi lehet, ilyen parfümnek tűnik, amitől oda és vissza lesz a női nem, viszont fogalmam sincs, hogy pontosan mit takar és miért olyan drága, 10 ml 2-3ezer forint körül van.

Előre is köszönöm a témában járatos emberek válaszait :)


2008. nov. 22. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
A drogok történetében fiatalnak számító kábítószer. Nálunk a drogtörvény nem, de a gyógyszertörvény kitér a használatukra. Vény nélkül illegálisnak minősül.
2008. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy internetes szexshop is árulja, nem hiszem, hogy illegális lenne : o
2008. nov. 22. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a poppers egy izomlazító hatású szer, ami többek között ellazítja a hüvely és a záró-izmokat. a többit pedig gondolod hozzá ;) (és partidrogként is funkcionál)
2008. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy minősül illegálisnak...simán lehet kapni szexshopokban.

Fel kell szippantani orron keresztül a ,gőzét'

közvetlenül az üvegből, vagy átitatott zsebkendőből

Van aki csak a gyors, euforizáló, "ütős" flash-e miatt használja.Gyorsítja a szívverést

A folyadék gőzének belégzése után a hatása azonnal érezhető,de rövid ideig tart (pár perc)

2008. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!