Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a lányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a lányokat rávenni telefon vagy sms szexre?

Figyelt kérdés
Egyszer már telefonszexeltem egy lánnyal akinek amúgy is jó fantáziája volt és könnyen benne volt, de azóta nem tudok senkit sem becserkészni.
2008. nov. 22. 02:04
 1/5 anonim válasza:
hivj fel engem :P xP
2008. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán, mert élőben jobb csinálni:P Én személy szerint ebben semmi izgatót, se élvezhetőt nem látok, csak élőben. És szerintem sok lány hozzám hasonlóan gondolkozik. Így elég nehéz ilyen lányt találni!
2008. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nehezebben lehet rávenni egy lányt az ilyesmire, mint a normális szexre. De ki az a lúzer aki telefonszexel??? Azt élőben kell basszus.
2008. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Természetesen összebújva az igazi a szex számomra is és nem szeretnék életem végéig sms-ekre gerjedni, de ez is egy formája a vágyak kielégítésének. A szavaknak ereje van. Gondolom te is szeretnél ennek az erőnek a birtokosa lenni, néhány sms és már kinyitottad a vágyak kapuját de ehhez gyakorlás kell. Egy ilyen kis ártatlannak tűnő játék a képzelettel és már tiéd a lány.

Na lehet hogy csak számomra volt ennyire jó az első sms-es polírozás és most még ennek a hatása alatt vagyok.

Régebben én is úgy gondoltam hogy a bénák nyúlnak telefonhoz és közben magukhoz és valószínűleg nagy igazság van ebben de azért igény van rá szerintem a mai világban. Hisz erre egy egész iparág épül és szépen meg is élnek belőle.

2008. nov. 23. 00:52
 5/5 anonim válasza:
má megbocsáss de sms szexx????xDxDxD
2008. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!