Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyiben függ az orgazmusa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben függ az orgazmusa egy nőnek a párjától?

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt orgazmusom, a párom szerint velem van a baj.Próbáltuk több pózban is, helyeket is változtattuk, és mégse jött össze.Több mint egy éve tart a kapcsolatunk de úgy vettem észre ő már nem is nagyon töri magát hogy sikerüljön, talán belefáradt.Félek hogy a kapcsolatunk rovására megy, mert nincs már velem annyit együtt, mint régen, azt mondja fáradt.Félek hogy megcsal, mert egyszer említette, jobb a szex egy olyan nővel aki élvezi is közbe.Mit csináljak?
2008. nov. 21. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

vagy nem tudsz ellazulni rendesen, és folyton arra gondolsz h legyen már orgazmusod nem pedig az érzésre, lehet azért nem jön össze.

a másik az hogy ő a béna.

azt meg h jobb azzal aki élvezi is szerintem nem at jelenti h megcsal, inkább csak azt akarja vele mondani h más csaj élvezi, így te vagy a hibás h nem tudsz elélvezni mert ha mást kitud elégiteni akkor nem a hibás. alap férfi logika.

2008. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Az ő hozzáállásával van a baj. Görcsöltet téged, és neked így soha nem fog sikerülni.
2008. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha ilyeneket mond neked akkor nem csodálom, hogy nincs orgazmusod. Az igaz, hogy elsősorban rajtad múlik, de természetesen az orgazmushoz az ő türelmére is szükség van. Például az orális szexnél a férfniek van a legnagyobb szerepe. Rajta múlik, hogy tudja használni a nyelvét, ilyenkor neked csak annyi a dolgod, hogy lazítasz, és átengeded magad az élvezetnek.

Ha emiatt fog megcsalni, akkor megsem érdemel téged, könnyű másrha hárítani, és magunkban meg nem látni a hibát.

Petranova

2008. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Nos, én azt tudom mondani, hogy rengeteg oka lehet, amiért nem sikerül! Fordultál már szakemberhez pl.? Lehet, tudna valami okosat mondani :) Próbáld meg szerintem.

Másrészt.. Szerintem nagymértékben tőlünk függ mégis (én is nő vagyok). Mivel is hogy... Van az a belső harmónia. Ha az nincs meg, elég sok minden nincs meg. Vagy akár önbizalom, ami nagyon fontos.

Ajánlom figyelmedbe Kate Taylor: Az igazi orgazmus c. könyvét, meglehetősen sok érdekes és jó dolog van benne, amiről igen kevesen hallottak...

Ne add fel. (!) Az ő hibája, ha ő viszont feladja, és mindkettőtöké, ha nem jártok utána, amennyire csak lehet!

Még valami, ha túlságosan akarod, akkor azért nem fog sikerülni.

Ezt ki kell puhatolni! Mindenkinek van orgazmusa, a fenébe is.. meglehet azt találni! Ha egyébként minden rendben van, érzed a dolgokat, felizgat.. élvezed.. csak orgazmus nincs, akkor tényleg ne aggódj. Ha valami nem stimmel viszont.. de amúgy is, kérdezz meg mindenképp egy szakembert! Neten rengeteg ilyen hely van, ahol válaszolnak dokik. (tök ingyen) Sok sikert!

2008. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Méghogy szakember! Marhaság! Egy olyan pasi kell neked, aki igazán törődik veled. Egy nőnek nem lesz csak úgy orgazmusa szeretkezés közben, azt meg kell tanulni! Egyedül volt már? Na, ugye, akkor képes vagy rá!

A nők 80 %-a csak az orális szextől tud elmenni, próbáltátok? Ha érzed, hogy közel vagy feszíts be, akkor könnyebb elmenni. Neki is jobb lesz úgy.

Ne hagyd, hogy a saját érzéketlenségét a te hibádként rója fel.

2008. nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem kerdezz meg itt a neten egy szexual pszichologust, mi a velemenye arrol, hogy 1 eve nincs orgazmusod. Majd elmondja o neked pontosan.

Hat szerintem a pasid a bena. Neki kell ugyesnek lennie, es a csucsra juttatnia, es nemcsak a nyelvevel kell ugyesnek lennie, hanem a szerszamjaval is, foleg! Finoman, gyengeden, es ugy hogy torodik veled, nem egyik pillanatrol a masikra megy az!

Ugyhogy ne aggodj, a pasid nem jo szerintem a szexben.

2008. nov. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 éve?! Nagyon türelmes vagy. Én már rég dobtam volna. Mi vagy te, szexrabszolga?! És még van képe téged okolni? Állj a sarkadra, igenis jogod van az orgazmushoz! Szerintem inkább neki kéne utánaolvasni, hogy mi a jó a nőnek, hiszen ő a béna, nem te.
2008. nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Függ a pasitól, hogy van-e a nőnek orgazmusa. A pasinak ki kell tapasztalni, hol jó a nőnek, mely pontokon. Figyelni minden reakcióját, rándulását a nőnek. Te is irányíthatod a barátod kezét. Türelem kérdése is ez. Eddig én is azt hittem, hogy képtelen vagyok normális orgazmusra, csak apróbb rándulások voltak, de a mostani pasimnak sikerül a csúcsra vinnie. :) Jah és mondta múltkor, pár hete, hogy szomorú, mert nem volt orgazmusom. Mondtam neki, hogy nem szeretném, hogyha várná, hogy mikor lesz, mert ez frusztrál, mondtam neki, hogy a nő akkor is élvezi a szexet, ha nem megy el. Mondta, hogy akkor többet nem fog azon izgulni, hogy lesz-e orgazmusom, legalábbis nem figyeli árgus szemekkel, és ez be is vált.
2008. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
szerintem rengeted olyan nő van aki nemmegy el szex közben!és maszturbál vagy ilyesmi
2008. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11-21 23:46:nek iagza van. szerintem is ha befeszitesz akkor sikerülhet nekem majdem sikerült hogy befeszitettem.
2008. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!