Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik valódi hüvelyi orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik valódi hüvelyi orgazmus?

Figyelt kérdés
A barátnőm orálisan rendszeresen el tud élvezni, de szex közben is rá kell segíteni, h orgazmusig jusson... Vmit rosszul csinálok? El tudna menni egy normál együttléttől is?
2008. nov. 21. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még jó h létezik:D nekem a barátommal való együttléteim 85%ában van orgazmusom ^^ nekem orális szex közben "nehezebb"

ezt embere válogatja

2008. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, - szexuális életem első éveiben nekem is rá kellett segíteni, de aztán anélkül is ment! Majd kialakul!
2008. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A nők 30%-a képtelen a hüvelyi orgazmusra. De eggyik sem ellenkezik ha orálisan elégítik ki őket sőtt ezt imádják.

Azért gyakoroljatok még és bátran izgasd a kezeddel a csiklóját is. De a 69 is fog neki tetszeni!

2008. nov. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Naná, hogy létezik:):):). Csak, nagyon nehéz elérni. Nekem nem is mundig van orgazmusom, de hüvelyi mégritkábban. Hát, törelem kell. Nekem akkor stokott, amikor a párom sokáig ritmusosan csinálja, és csak misszionárius pózban. A párom, maga alatt van, hogy az ő hibája. De ez nemigaz. nagyon kevés esetben a pasi hibája. Ez adotság. Sajnos törelem kell, és nem erre gondolni, jön az ha akar:) És ha a másik sikerül neki, akkor nem reménytelen:) Pl: nekem volt, hogy egyszerre volt mind a 2. 2 éve élek nemi életet, ebből 2* volt ilyen, hogy egyszerre. Másnak sosincs. Másnak sehogy nemsikerül elmennie, úgyhogy Nincs mitől aggódni:)
2008. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!